Şubat 18, 2023

1 Dolar Hedefi: Ekip Bu Meme Coin’de Devasa Artış Bekliyor!

ShibaSwap’in arkasındaki ekip, Shiba Inu’nun 1 dolarlık bir fiyata ulaşabileceğini iddia etti. ShibaSwap bilindiği üzere meme coin ekosistemine ait merkezi olmayan bir borsa (DEX). Bu iddialı tahmini topluluğu heyecanlandırsa da ekip bu devasa artışın gerçekleşmesi için bir ön koşul belirliyor.

ShibaSwap ekibi geçtiğimiz günlerde bu açıklamayı, meme coin topluluğundan destek toplamaya çalışırken resmi Twitter hesaplarında şu sözlerle paylaştı:

“Önemli soru şu ki, ya herkes Shib’in 1 dolara ulaşmasının yolunun maksimum Bone ve Shibarium desteği olduğunu biliyorsa?”

Ekibin açıklamasına göre, Shibarium ve BONE, meme coin projesinin temeli olarak kabul ediliyor. BONE’nin piyasaya sürüldüğünde Shibarium için gas token’ı olarak hizmet vermesinin beklendiğini belirtmekte fayda var. Bu da ekibin BONE’u Shibarium’un omurgası olarak hizmet edecek kadar kritik görmesini sağlıyor.

Bunların yanında ekip, Shibarium’un her işlemde SHIB token’larını yakma kapasitesini, SHIB fiyatını 1 dolara çıkarabilecek en önemli etkenlerden biri olarak görmektedir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzer Shibarium’un en çekici özelliklerinden biri, kalıcı yakım mekanizması başlatacak olması. Shibarium hakkında geçen ay yayınlanan kapsamlı bir tanıtım makalesinde, Shiba Inu ekibi, Katman-2 ağı için özel bir yakım portalı geliştirdiklerini açıkladı.

Bunların yanında, Shiba Inu Telegram grubuna yanıt olarak baş geliştirici Shytoshi Kusama, Shibarium’un amacının trilyonlarca SHIB yakmak olduğunu doğruladı. Ek olarak, birkaç proje onu kullanmaya ilgi gösterdiğinden, ağın muhtemelen Shiba Inu’ya daha fazla gelişme getireceğini belirtti. Bir çok kripto projesi Shibarium piyasaya sürülmemiş olsa da güncellemeyle yakından ilgileniyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?