Şubat 9, 2024

0,10 Dolardan Ucuz Bu Üç Altcoin Fırlamak için Tüm Temellere Sahip!

Kripto para piyasası, önemli kripto paraların yükselişe geçip eski zirvelerine doğru ilerlemesiyle birlikte hareketleniyor. Altcoinler de bu trendi takip ediyor ve birçokları son dönemde artış gösterdi. Finbold’un kripto para piyasası üzerine yaptığı analiz, yakın zamanda yaşanan fiyat değişimleri, artan yatırımcı ilgisi ve önemli gelişme adımları sayesinde öne çıkan üç dijital varlığı belirliyor.

Bu varlıklar, özellikle düşük giriş fiyatı arayan yatırımcılar için gelecek hafta için cazip fırsatlar sunuyor.

Dogecoin (DOGE)

Elon Musk ve sosyal medya platformu X’in desteğiyle, Dogecoin, meme coinler arasında en popüler seçenek olmaya devam ediyor. Özellikle X platformunda gelecekte yapılacak ödemelerde kullanılacağı duyurusuyla Dogecoin’in yükselişi bekleniyor. Yapılan analizler, kısa vadede Dogecoin için olumlu bir fiyat hareketi öngörüyor. Uzun vadede ise önemli bir yükseliş trendi belirlenmiş durumda. Dogecoin‘in fiyatı şu anda 0,0817 dolar seviyesinde ve son 24 saat içinde %2,03 artış göstermiş durumda.

Terra Classic (LUNC)

Terra Classic, son fiyat hareketleriyle piyasa değerine göre ilk 100 dijital varlık arasına girmeye yaklaşıyor. Bu yükseliş, ağ güvenliğini artırmayı amaçlayan yeni KYC gerekliliklerinin kabul edilmesiyle ilişkilendirilebilir. LUNC’un piyasa pozisyonu nötr olarak kaydedilmiş olup, son 30 gün içinde %15 kazanç sağlamıştır. LUNC, şu anda 0,0001096 dolardan işlem görüyor ve geçtiğimiz hafta %15,61’lik bir artış göstermiş olmasına rağmen, son 24 saatte hafif bir düşüş yaşamıştır.

Flare (FLR)

Flare, geliştirme ekibinin çabaları sayesinde yeniden canlanıyor. Son yakımlar, token arzının seyreltilmesini önlemek ve yeni kullanıcıları teşvik etmek amacıyla gerçekleştirildi. FLR, 0,02906 dolar fiyatıyla son 24 saatte %0,98 düşüş yaşamış olmasına rağmen, haftalık %23,24 ve aylık %65,06 gibi etkileyici kazançlar elde etti. Flare’in fiyatı, sürekli olarak 200 günlük hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor, bu da sürekli bir yükseliş trendini işaret ediyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, bu dijital varlıkların piyasada yaşadığı toparlanma, altcoinlerin daha fazla kazanç elde etmeye hazır olduğunu gösteriyor. Yatırımcılar, piyasa oynaklığının getirebileceği riskleri göz önünde bulundurarak dikkatli bir şekilde araştırma yapmalıdır.

Kaynak : Finbold
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?