Mart 11, 2024

0,10 Dolardan Ucuz Altcoin Ralli Öncesi Büyük Fırsat Sunuyor!

Kripto para piyasasında iyimser bir hava hakimken, Bitcoin fiyatının 70.000 doların üzerine çıkmasıyla birlikte, bu hafta için potansiyel yatırım fırsatlarına odaklanmak önemli bir hale geldi. Bazı altcoin, henüz 0,10 dolardan daha düşük bir fiyata sahipken, hala büyük potansiyel taşıyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere araştırması, bu hafta içinde alım yapmayı düşünen kripto trader’ları ve yatırımcılar için üç önemli seçeneği belirledi.

Shiba Inu (SHIB)

Özellikle kripto endüstrisi uzmanı Ali Martinez tarafından yapılan analizlere dayanarak, güçlü temelleriyle bu hafta önemli bir yükseliş potansiyeline sahip olarak öne çıkıyor. Son verilere göre, Shiba Inu son 24 saat içinde %0,18 artışla 0,000034 dolar seviyesinden işlem görüyor ve geçen yedi günde %32,62, geçen ay ise %272,13’lük bir artış kaydetmiş durumda.

Celer Network (CELR)

Birden fazla zincirde tokenlara erişimi kolaylaştıran bir blok zinciri birlikte çalışabilirlik protokolünün yerel token’ıdır. Celer Network şu anda 0,034 dolar seviyesinde işlem görüyor ve son verilere göre, haftalık %8,60 kazanç ve geçen ay %82,21’lik bir artış kaydetti.

Floki (FLOKI)

Uzun vadeli güvenlik ve istikrar sağlamak amacıyla DAO’su tarafından yapılan açıklamaların ardından yükseliş eğilimi gösteriyor. Şu anda, Floki’nin fiyatı 0,000284 dolar civarında seyrediyor ve geçen hafta %76,84, geçen ay ise %810,20’lik bir artış göstermiş durumda.

Bu kripto para birimleri, bu hafta için potansiyel kazançlar sunabilir, ancak yatırım yapmadan önce detaylı araştırma yapmak önemlidir. Piyasanın her zaman değişken olduğu unutulmamalıdır.

Kaynak : Finbold
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?