Ethereum Fiyat Analizi

Önceki analizimizden bu yana, Ethereum’un fiyatı yükseldi ve kilit direnç alanına doğru 238 Dolar’dan yükselmeye devam etti. Şubat’a 180 Dolar fiyatıyla başlattıktan sonra, Ethereum sadece sekiz günde %25’lik büyük bir büyüme gösterdi.

Bu etkileyici performans 226 Dolar’lık bir fiyata ulaşmak için en büyük ikinci kripto para birimini tetikledi. Ethereum, son 24 saatlik ticarette %1.5 arttı. Günlük fiyat hareketlerine bakıldığında, alıcılar hala mavi işaretli direnç bölgesine bakmaktadır. Ancak hedefe ulaşıldığında (eğer olursa) yakında bir ret görebiliriz. Şu an itibariyle, Ether günlük grafikte güçlü bir yükseliş sergiliyor.

Ethereum 24 Ocak’ta 156 Dolar’dan geri döndüğünden, fiyatı sürekli olarak yükseldi. 200 Dolar’lık bir seviyeden geçerek şimdi neredeyse Ağustos ayının en yüksek seviyesi olan 238 Dolar seviyesine ulaştı. Bu direncin üzerinde bir kırılma, uzun vadeli satın almayı anında 300 Dolar’a itebilir. Ancak 279 Dolar’da sert bir direnç var.

Ethereum geri çekilirse, yakın desteğin 200 Dolar’da (direnç destekli destek) olduğu varsayılıyor. Bu alanın altında bir hareket ETH’yi bir sonraki desteği olan 180 Dolar, ardından 160 Dolar’a ​çekebilir.

Beş aylık azalan kanaldan fiyatın çıkması nedeniyle ETH hacminin oldukça önemli olduğunu görebiliyoruz. Yükseliş eğilimi baskın olduğu sürece daha fazla hareket beklenmelidir.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.