Zilliqa, Bir Haftada %94 Artışın Ardından Coinmarketcap’te İlk 30’a Girdi!

Geçtiğimiz hafta Zilliqa (ZIL) için rekorlarla dolu bir hafta oldu. Kripto para %94’lük etkileyici bir artıştan sonra Coinmarketcap’te 29.sırayı aldı.

Zilliqa, izleme sitesinde 52.sırada yer aldığı 8 Aralık’tan bu yana 23 sıra yükseldiğini gösterdi.

Zilliqa, LunarCrush’ta En Çok Etkileşim Alan Koin’dir

Zilliqa (ZIL), ayrıca LunarCrush’ın sitenin en üst noktasında dikkat çekerek en çok sosyal medya etkileşimi alan koin olmuştur. LunarCrush’a göre Zilliqa, Bitcoin ve Ethereum‘dan daha fazla etkileşim almıştır.

Zilliqa Google Arama Hacminde Büyük Artış

Zilliqa’nın google arama hacminde de Aralık ayında büyük artış görüldü. En son bu yılın Haziran ayında ana ağda bahis oynamaya başladıktan sonra 0.030’a ulaştığında artış görülmüştü.

Ayrıca, stake edilen Zilliqa miktarı 4.208 Milyar ile yeni bir kilometre taşına ulaştı. Bu miktar, madalyonun dolaşımdaki arzının yaklaşık %29.89’una denk geliyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.