Ocak 11, 2022

Yüzde 340’lık Patlama Bu Altcoin İçin Kaçınılmaz: Lark Davis Açıkladı!

Popüler bir kripto para trader’ı olan Lark Davis, büyük bir çıkış yılı yaşayan bir katman-2 Ethereum (ETH) çözümünden daha büyük kazançlar beklediğini açıkladı.

Davis, 479.000 YouTube abonesine, çok zincirli ölçekleme çözümü Polygon’un (MATIC) ileride “Ethereum için önde gelen side-chain” olarak çok şey yapacağını söylüyor.

Analist özellikle Polygon’un son zamanlardaki büyümesinden de oldukça etkilendiğini açıklıyor:

“Son sekiz ayda Polygon kullanan 129 milyon hesaptan sadece %15’inin Ethereum’da adresleri var.

Bu, yeni Polygon kullanıcılarının yüzde 85’inin yerel Polygon kullanıcıları olduğu anlamına geliyor.”

Davis ayrıca, Polygon’un düşük ücret yapısının, Ethereum’un non-fungible token (NFT) alanındaki pazar payını ele geçirdiğini iddia ediyor.

“Daha önce Ethereum üzerinde bir NFT satın almayı denediyseniz, bunun ne kadar acı verici bir süreç olabileceğini bilirsiniz. Ethereum’da bir NFT drop’u talep etmeye çalıştıysanız, bunun da çok maliyetli bir süreç olduğunun bilincindesiniz demektir.

Polygon’un satılan NFT sayısında gerçekten önemli bir artış olduğunu gördük. 50.000 Polygon tabanlı NFT’nin satıldığı Temmuz ayından, şu ana kadar… Aralık ayında OpenSea’de Polygon’da 1.99 milyon NFT satıldığını görebilirsiniz.

Bu, Polygon ekosistemi için kesinlikle muazzam, muazzam bir büyüme.”

Trader ayrıca diğer blok zinciri tabanlı projelerin de Polygon ağına geçtiğini belirtiyor.

“Geçen yıl şunları gördük: En büyük DeFi [merkezi olmayan finans] protokollerinden biri olan Aave, en büyük NFT pazarı olan OpeaSea ve en büyük metaverselerden biri olan Sandbox.

Tüm bunlar, harika bir kullanıcı deneyimi sağladığı için Polygon’a taşınıyor.”

Kripto analisti, MATIC analizini cesur bir fiyat tahmini ile sonlandırıyor:

“10 dolarlık bir MATIC’in kaçınılmaz olduğuna inanıyorum. Bunun olacağına inanıyorum. gerçekleşeceğine inanıyorum. Muhteşem olacak…

Ağ istatistiklerine baktığımda, ciddi bir şekilde yükselen bir ağ görüyorum. Kullanıcılar birikiyor. Para birikiyor. Geliştiriciler birikiyor. Tokenler yakılacak.

10 dolar geliyor. Benim tahminim, MATIC’in yıl sonuna kadar ilk 10 kripto para birimi arasında yer alacağı yönünde.”

Piyasa değerine göre 13. en büyük dijital varlık 2021’de destansı bir koşuya çıktı ve 26 Aralık’ta 0.03 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,92 dolara yükseldi ve yılı 2,50 doların üzerinde tamamladı.

Poligon gün içinde yaklaşık yüzde 13 yükseldi ve şu anda 2.28 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.