Mayıs 4, 2022

Yüzde 300 Artış Var! Bu Altcoin Piyasa Düşüşüne Meydan Okudu!

Kullanıcılara aktif katılım yoluyla token kazanma yeteneği sunan küçük değerli bir altcoin, yükselişiyle kripto piyasalarını büyük ölçüde geride bıraktı.

Step App (FITFI), egzersizi, sosyalleşmeyi, oynamayı ve kripto para kazanmayı bir araya getiren bir Web 3.0 dijital fitness protokolüdür. Nisan 2022’de piyasaya sürülen altcoin, fitness hedeflerini gelire, sosyal eğlenceye ve arkadaşça rekabete dönüştürmek isteyen yeni nesil bir uygulamadır.

FITFI, Fit Finance’in kısaltmasıdır. Uygulamanın oyun tarafının bir parçası olarak, kullanıcılar,  non-fungible token (NFT’ler) biçiminde dijital spor ayakkabı satın alabilirler. Diğer iki token KCAL ve SNEAK, ekosistemin bir parçası olarak dağıtılır.

Adından da anlaşılacağı gibi, Step App, kullanıcıları adım attıkları için kripto para birimi ile ödüllendirir. Şu anda, uygulama, projenin muazzam desteğine ve mükemmel uzun vadeli potansiyeline işaret eden 125 binden fazla kullanıcıya sahiptir.

Geçen hafta, Singapur merkezli Crypto.com, Hong Kong borsası Huobi’nin yaptığı gibi FITFI’yi kendi pazarında listeledi.

Bununla birlikte popüler kripto analisti Michaël van de Poppe de, fitness odaklı yeni kripto projesinin yatırım potansiyeline dikkat çekti. Van de Poppe, 591.500 Twitter takipçisine şunları söylüyor:

“Bütün move-to-earn (kazanmak için hareket et) ivmesi muhtemelen biraz daha yaklaşıyor. FITFI ve XCAD [XCAD Network]’ün nispeten iyi performans göstermesini bekliyorum.” 

Step App token geçen Salı 0.15 dolar değerinde giriş yaptı ve 1 Mayıs’ta %333’lük bir artışa işaret ederek yavaş yavaş 0.65 dolar seviyesinde zirveye ulaştı.

FITFI o zamandan beri bazı dalgalı düzeltici fiyat hareketlerine tanık oldu, yazının kaleme alındığı sırada 0.5092 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.