Yükselecek Mi Yoksa Düşecek Mi? Zilliqa (ZIL) Ocak Ayı Fiyat Tahmini

Tüm kripto para birimleri bu cuma günü ilerliyor ve bu durum aynı zamanda Zilliqa’nın fiyatını da desteklemiş oluyor. Bitcoin yükseliş hedefine doğru ilerlerken, altcoinler de ondan esinleniyor diyebiliriz.

Temel Analiz

Zilliqa (ZIL), iş hacmi kapasitesini iyileştirmek için optimizasyonları içerecek olan Zilliqa 2.0’a geçiş yapıyor. Resmi web sitesine göre Zilliqa, tamamen parçalanmış bir mimari üzerine inşa edilmiş dünyanın ilk halka açık blok zinciri olarak dikkat çekiyor.

Haziran 2017’de başlatılan bu proje, Ocak 2018’de sonuçlanan ilk kripto para teklifi (ICO) yoluyla, 22 milyon dolar değerinde eter topladı.

Zilliqa’nın fiyatı, Aralık ayının başından bu yana 0.029 dolar’dan 0.065’in üzerine çıktı ve şu anki fiyatı 0.060 civarında işlem görüyor. Şimdilik, trendin tersine döndüğüne dair bir sinyal yok, ancak yine de riskli bir para birimi olduğunu söylemek mümkün.

Kripto para biriminin fiyatı, 0.050 dolar’ın altına düşerse, bu kesin bir “satış” sinyali olur ve 0.040’a kadar yolu var diyebiliriz.

Kaynak: invezz

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.