%230 Yükselebilir: Popüler Altcoin Büyük Bir Fırsat Sağlıyor

Tahminleriyle ünlenen popüler bir kripto analisti, borç verme ve ödünç alma platformu Aave’in (AAVE) yerel kripto para biriminin 2023’ün ikinci çeyreğine kadar 300 dolara yükselebileceğini söylüyor.

Altcoin Sherpa, 182.700 Twitter takipçisine, yatay bir şekilde işlem yaparken AAVE satın almanın, büyük yukarı yönlü potansiyel göz önüne alındığında inanılmaz bir fırsat olabileceğini söylüyor.

AAVE: İleride, bu fiyatlardan almış olmak büyük bir fırsat olacak.

-Emisyonların çoğu zaten bitti ve nispeten daha fazla satış baskısı yok

-Hala büyük bir TVL [toplam değer kilitli] mevcut. 

-Hala en iyi blue chip DeFi [merkezi olmayan finans] coin’lerinden biri

-Zorlu koşullara dayanabilme konusunda da deneyimli.

Konsolidasyonu bekleyin.”

AAVE

Yazma sırasında, merkezi olmayan finans (DeFi) altcoini, son 24 saatte yaklaşık yüzde 5’lik bir artışla 91,53 dolar seviyesinden el değiştiriyor.

Compound (COMP)

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Analist ayrıca merkezi olmayan borç verme platformu Compound’un (COMP) yönetim token’ının de aktif trader’lara potansiyel olarak olumlu getiriler sunduğunu iddia ediyor. Kripto para birimi son 24 saatte yüzde 2’nin üzerinde arttı ve şu anda 50,70 dolardan işlem görüyor.

“Çoğu DeFi token 2021’den beri ölmüş olsa da, aktif trader’lar için hala birçok iyi fırsat var. Bunların örneklerinden biri ise, birkaç ayı piyasası rallisi yaşayan COMP.

Bununla birlikte, pasif bir yatırımcıysanız [bence] BTC ve ETH’ye bağlı kalmak en iyisidir.”

COMP

Son olarak trader, şu anda kripto sektöründeki belirsizlikleri gerekçe gösterern analist, non-fungible token (NFT) tabanlı oyun platformu Axie Infinity’nin (AXS) token’ını satın alma konusunda da temkinli olduğunu söylüyor. Token, yazım sırasında 14,44 dolar değerinde, bu fiyat hareketi gün içinde yüzde 6’nın üzerinde bir artış anlamına geliyor.

“AXS: Bir süredir bu grafiğe bakmadım. Oyun oynamanın gelecekte çok güçlü olacağını düşünüyorum, ancak [play-to-kazan] anlatısının nasıl ilerleyeceğinden emin değilim. Bu bir birikim mi yoksa başka bir düşüş öncesi başka bir duraklama mı emin değilim, eğilim hala düşüşte, bu yüzden acele etmem.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.