Haziran 19, 2024

2024 Yılında Bu Kripto Para Birimleri 10 Kat Artabilir mi?


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre kripto paralar, piyasada düşüş ve yükseliş yaşadığı karmaşık bir dönemde. Önemli dijital paralar, önemli kazançlar vaat ederek başı çektiği iddia ediliyor. İçerik göndericisine göre, bazı kripto para birimleri hakkında tahminlerde bulunuluyor.

CYBRO Ön Satış: Bir DeFi Platformu Olmak İstiyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre CYBRO, özel token ön satışıyla kripto balinalarının dikkatini çektiği iddia ediliyor. Bu son teknoloji DeFi platformu, yatırımcılara her türlü piyasa koşulunda kazanç sağlama iddiasında bulunuyor. Fakat başarılı olup olmayacağı belirsizdir.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Ekibine göre, geleceği belirsiz olan CYBRO tokenlerinin her biri yalnızca 0,025 $ ön satış fiyatıyla kripto para piyasasının oyuncusu olabilecek mi merak konusu.

REKLAM

İçerik göndericisine göre CYBRO token sahipleri kazançlı stake ödülleri, özel airdroplar, satın alımlarda nakit para iadesi, düşük alım satım ve borç verme ücretleri ve platform içinde sağlam bir sigorta programından yararlanabileceği iddia ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Bu ön satış için mevcut toplam tokenlerin yalnızca %21’i ve halihazırda satılmış olan yaklaşık 25 milyon tokenle yatırımcılar tarafından takip edildiği aktarılıyor.

> CYBRO Tokeni resmi sitesinden incelemek için tıklayın <<<

Wormhole (W) Son Fiyat Düşüşünün Ortasında Mücadele Ediyor

Wormhole (W) şu anda 0,35$ ile 0,61$ arasında işlem görüyor ve geçen hafta %32,84, geçen ay ise %33,00 düşüş gösterdi. Bu son kayıplara rağmen, W altı ay içinde %642,72 artış gösterdi. RSI 33,47 ve negatif MACD seviyesinin de gösterdiği gibi coin düzeltici bir aşamada. Mevcut eğilimler devam ederse, W en yakın desteği 0,26 $ ‘da zorlayabilir veya direnci 0,77 $’ da test etmek için potansiyel olarak toparlanabilir.

Notcoin (NOT) Fiyat Genel Bakış ve Tahmin

Notcoin şu anda $0.0159 ile $0.0231 arasında işlem görüyor. Geçtiğimiz hafta fiyatı %11,40 oranında düştü, ancak geçtiğimiz ay %146,13 ve altı ay içinde %692,55 oranında değer kazandı. RSI, Stokastik ve MACD gibi göstergeler düzeltici bir harekete işaret ediyor. En yakın direnç 0,0262 $ ve destek 0,0118 $ seviyesinde. 10 günlük hareketli ortalama 0,0159 $, 100 günlük ortalama olan 0,0190 $’ın altında. Gelecekteki fiyat hareketi bu direnç ve destek seviyelerinin aşılmasına bağlı olacaktır.

Pepe (PEPE) Fiyat Genel Bakış: Büyümenin Ortasında İstikrar

Pepe (PEPE) şu anda 0,00001$ ile 0,00002$ arasında işlem görüyor. Madeni para bir haftada %11,63’lük bir düşüş yaşadı, ancak geçtiğimiz ay %11,92 oranında büyüdü. Son altı ayda ise %740,41 oranında artış gösterdi. RSI 39,05 seviyesinde ve aşırı alım olmadığını gösteriyor. Mevcut verilerle PEPE’nin fiyatı düzeltici bir hareket içinde.

Sonuç

Sponsorlu içerik göndericisine göre W, NOT ve PEPE gibi coinlerin kısa vadede daha az potansiyeli olabileceği aktarılıyor. İçerik göndericisine göre CYBRO öne çıktığı aktarılıyor. Blast blockchain teknolojisini kullanan bir pazar olabileceği aktarılıyor. İlk sürüm 2024 yılının 2. çeyreği için ayarlandığı iddia ediliyor.

Cybro tokenin resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Cybro
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?