Yıl Bitmeden 500 Dolar Fiyatına Ulaşabilecek 2 Kripto Para!

2017 sonu ve 2018 başlarında, bir dizi altcoin Bitcoin’i dört haneli fiyat bölgesine kadar takip etti. Aynı şekilde bu kripto paraların yeniden yüksek performanslar göstermesi şaşırtıcı olmayacaktır. Biz de bu haberimizde 500 dolar fiyat seviyesine yeniden ulaşma şansı olan 2 kripto paraya yer verdik.

Dash

Dash, herkese finansal özgürlük sağlamak amacıyla, merkezi olmayan ödeme çözümleri kullanan dijital bir varlıktır. Latin Amerika’da, özellikle Venezüella’da benimsenme oranı muazzam ve bu durum varlığın yükselmesi için iyi bir zemin hazırlıyor. Önemli bazı metrikler göre Dash, 2020’nin ilk çeyreğinde Bitcoin ve Bitcoin Cash’den daha olumlu bir grafik oluşturdu.

Ortalama günlük işlem, 2019’un ilk çeyreğinden iki katına çıkarak büyük bir büyüme kaydetti. Ayrıca, yükle mobil cüzdanların sayısı, 2020’nin ilk çeyreğinde geçen yılın aynı dönemine göre 101.000’e yükseldi.

Venezuela’daki Dash cüzdanını kullanan aktif android cihazların sayısında %562’lik bir artış oldu ve bu da fiyatın artmasına neden oldu. Dash bir zamanlar 500 doların üzerinde işlem görüyordu ve olumlu istatistiklere bakarak bu fiyat bölgesine geri dönmesinin muhtemel olduğunu söyleyebiliriz.

Ethereum

Ethereum, merakla beklenen Ethereum 2.0’a güncellemesine çok yaklaştı. Bunun yanında bir de adından sıkça söz ettiren DeFi uygulaması dikkat çekiyor. Fiyatın artması beklenirken ilginç bir şekilde, artışın engellendiğini görüyoruz. Ancak DeFi’de kilitlenen toplam değer, yılın başından bu yana %300’ün üzerinde bir artış göstererek 3 milyar doların üzerine çıktı. DeFi tokenları kayda değer artışlar elde etti. Neredeyse her şey 2020’de Ethereum için olumlu bir yörüngede yer aldı. ETH fiyatı en son Temmuz 2018’de 500 dolara ulaşmıştı. Artan piyasa temelleri, varlığın bu yıl tekrar 500 dolara ulaşmasının yüksek bir ihtimal olduğunu gösteriyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.