Yeni Shiba Inu (SHIB) Balinası Rekor Miktarda Coin Alımı Gerçekleştirdi!

0

Token’ın bu hafta içinde aldığı iyi haberler sonrası ulaştığı yüksek seviyelerden düşmesi ve konsolide olmasının ardından Shiba Ağı’nda yepyeni bir başka balina ortaya çıktı.

Bir yatırımcının 38 milyon dolarlık token satın almasının ardından ağda yepyeni bir Shiba Inu balinası belirdi. Ağa yeni gelen balina, Shiba Inu (SHIB) daha önce kazandığı değerin yüzde 5’ini kaybederken 850 milyar token satın aldı.

Yaklaşık 17 saat önce gerçekleşen işlem; token’in düzeltme yaşamaya yeni başladığı ve 0.000048 dolardan işlem gördüğü bir zamanda gerçekleşti. Böylesine güçlü bir satın alma gücü ne yazık ki SHIB’i daha da yukarıya taşıyamadı ve yerel yükseliş trendini körükleyemedi.

Piyasaya daha fazla balina girmesiyle, Shib’in temel geçmişi sürekli olarak gelişiyor ve piyasa fiyatı 0.000046 dolar alanını aşmak için mücadele ediyor gibi görünüyor.

Diğer balinalar da daha önce sadece 1.8 milyar dolarlık SHIB token’e sahipken yazım sırasında 2.3 milyar dolardan fazla token’i ellerinde tutarak Shiba Inu denizinde kalmaya devam ediyor. Trenddeki değişiklik ve balina adreslerinden gelen güçlü satın alma faaliyeti, küresel kripto para piyasasının yaşadığı düzeltmeden toparlanmaya başladığında ortaya çıktı.

Kaynak: WhaleStats

Çoğu balina, önceki ticaret aralığına kıyasla yüzde 15’lik büyük bir indirimle Shib’e girdi. Balinalar, dolaşımdaki arzın yüzde 72’sini satın alarak zincirde mutlak çoğunluk haline geldi ve bu da Shiba’yı çoğunlukla büyük cüzdanların eline geçirdi.

Shiba Inu (SHIB), yazım sırasında gün içinde yüzde 12.3 bir kayıpla 0.000045 dolardan işlem görüyor. Ayrıca token, önceki en yüksek seviyesi olan 0.000054 dolardan da yaklaşık yüzde 20 düşmüş durumda. Token listeleme haberlerinin ardından başladığı ralliye devam edemedi ve yerel destekte işlem görüyor. Bunun yanı sıra on-chain veriler de işlem hacminde hızlı bir düşüşe işaret ediyor, bu da trader’ların varlığın fiyatının gelecekteki yönüne henüz karar vermediğini gösteriyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indererek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın