Yeni Shiba Inu Rakibi Meme Coin %73 Fırladı: Neler Oluyor!

Yeni Shiba Inu rakibi SHIBONE INU, bugün meme coin fiyat yükselişine öncülük ediyor. Dijital token %73,36 oranında arttı ve 0,000000000935 dolar spot fiyattan işlem görüyor.

SHIBONE INU

SHIBONE token, Shiba Inu‘ya büyük bir rakip olarak görülse de, varlığı daha büyük meme coin’in zorladığı bazı temel yenilikleri teşvik etmek ve desteklemek içindir. SHIBONE INU, Shiba Inu ekosisteminin şu anda piyasaya sürülen Shibarium katman 2 blok zincirini destekleyen, anant parker tarafından play-to-earn oyunları (P2E), NFT’ler ve staking dApp’leri ile pazarlanan merkezi olmayan bir token.

SHIBONE, Shiba Inu ve ekosistemi ile birlikte varlığını ekstra bir fayda ile etiketleyerek, yakın gelecekte fiyat değerlemesinde istikrarlı bir artışı garanti edebilir. Şu anda, Shibone’un etrafında çok fazla heyecan var ve mevcut fiyat hareketiyle, son yedi günlük dönemde tahakkuk eden kayıpları azaltmaya hazırlanıyor.

SHIBONE’un etkisi giderek artıyor ve son dönemdeki yükselişiyle daha fazla meme coin severin izleme listesine girebilir.

Shiba Inu Etkisi

Shiba Inu’nun etkisi artık birçok yatırımcının portföyünde bir pump-and-dump token olarak oynadığı normal rolün çok ötesinde. Şu anda, en güçlü topluluğa ve artan geliştirici sayısına sahip en uygulanabilir ekosistemlerden biri olarak markalaşmış durumda.

Katman 2 protokolü Shibarium’un beta sürümü olan Puppynet’in piyasaya sürülmesi, bir meme coin’in şimdiye kadar girişebileceği en iddialı maceralardan biridir. Shibarium sadece Shiba Inu’nun tanındığı şeyi yeniden markalaştırmakla kalmadı, Ethereum ağını artan sayıda Katman 2 protokolü arasındaki rekabetle daha da rekabetçi bir Katman 1 protokolü haline getirmeye hazırlanıyor.

Kaynak : U.Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.