Haziran 21, 2024

Yeni Milyoner Çıkartma İddialı 1 Doların Altındaki Tahmini Kripto Paralar: Cardano, Raboo ve Jasmy


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre kripto para piyasasında takip edilebilir olduğu iddia edilen projelerden bahsediliyor: Cardano (ADA), JasmyCoin (JASMY) ve yapay zeka destekli satış öncesi coin Raboo (RABT).

İçerik göndericisine bu coinler 2025 yılına kadar belli bir yol kat edebileceği iddia ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Cardano, topluluk kontrolü yükseltmesiyle uzun vadeli boğa koşusuna hazırlanıyor

Uzmanlar, Cardano’nun mevcut büyümesini, ağın 24 saat içinde büyük işlemlerde %26,97’lik bir artış yaşayarak toplamda 10 milyar doların üzerine çıkmasının ardından dikkat çekici olarak nitelendiriyor. Bu büyük işlem artışı başarısına rağmen Cardano, geçtiğimiz ay boyunca piyasa performansının düşmesiyle çalkantılı bir dönem yaşadı, ancak yine de daha fazla kilometre taşı deneyimlemek için hamleler yapıyor.

Bu hamlelerden biri, yaklaşan Chang fork yükseltmesiyle birlikte yönetiminin bir blockchain altyapı araştırma ve mühendislik şirketi olan IOHK’dan Cardano topluluğuna geçişini içeriyor. Uzmanlar, bu önemli yükseltmenin Cardano’yu sadece daha merkezsiz hale getirmekle kalmayacağına, aynı zamanda Cardano’ya önemli yatırımlar çekeceğine ve potansiyel olarak ADA’da yatırımcıları bir yıl içinde milyonerlere dönüştürebilecek uzun vadeli bir yükseliş eğilimine yol açacağına inanıyor.

JASMY %40 yükseldi, teknoloji devi ortaklığının ardından 4,47$’ı gördü

JASMY şu anda kayda değer bir yükseliş eğilimi yaşıyor ve uzmanlar token’ın sadece ani bir yükselişten geçmediğini, bunun yerine sürekli bir büyüme aşamasından geçtiğini ve devam edebilecek istikrarlı bir yükseliş yörüngesine işaret ettiğini belirtiyor. Aylık grafiklere bakıldığında, JasmyCoin %40’ın üzerinde artış göstererek 0,02885$’lık mevcut fiyattan işlem görmeye başladı.

1$’ın altında işlem görmesine rağmen, yakın zamanda yapılan bir analiz, JASMY’nin önemli bir yükseliş trendi için ana kırılma fiyatının 4,47$ olduğunu ve token bu hedefi geçerse, %12.000’e kadar potansiyel bir artış görebileceğini ortaya koyuyor. İlginç bir şekilde, uzmanlar JASMY fiyat projeksiyonuna güveniyor ve bunun nedeni JasmyCoin’in son zamanlarda yaşadığı birçok cesaret verici gelişme ve ortaklık, özellikle de JASMY’nin teknolojisini Apple ürünlerine getiren önde gelen bir teknoloji şirketi olan Apple ile olan ortaklığı.

Raboo: Yapay zeka ve topluluk tarafından desteklenen kripto başarılı olabilir mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre yatırımcılar 1 doların altında fiyatlandırılan kriptolar söz konusu olduğunda Raboo, son teknoloji yapay zekâ ve Sosyal-Fi teknolojisi ve topluluk merkezli yaklaşımı ile kripto para piyasasında etkili olacak mı merak ediliyor. Raboo’nun ön satışı şimdiden 1,8 milyon doların üzerinde para topladığı ve 2024 yılında borsalara çıkabilirse kazanç sağlayabileceği aktarılıyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Ekibine göre, Raboo’nun piyasaya sürüldükten sonra yükselme potansiyeline sahip olduğuna inanıyor ve bunun nedeni yapay zeka teknolojisi tarafından desteklenen büyüleyici meme oluşturma motoru. Kullanıcı tarafından oluşturulan içeriğe dayanan diğer meme coin’lerin aksine, Raboo’nun platformu, gelişmiş Rabooscan özelliklerinin yardımıyla tutkulu topluluğuyla rezonansa giren yüksek kaliteli, ilgi çekici memleri bağımsız olarak oluşturabilir. Geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Ekibine göre yenilikçi teknolojisinin yanı sıra Raboo, bir dizi yüksek profilli ortaklık ve işbirliği yoluyla ekosistemini genişletmek için stratejik hamleler de yapıyor. Bu ittifaklar, projenin büyümesini önemli ölçüde hızlandırmaya ve 62 milyar dolarlık meme pazarında zorlu bir oyuncu olarak konumunu sağlamlaştırmak istediği iddia ediliyor. Kesin değildir, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Ekibine göre Raboo (RABT) şu anda ön satışının 4. Aşamasında ve başlangıç fiyatına göre %60’lık bir artışla 0,0048$’dan fiyatlandırılıyor. Borsalara çıkış yapabilirse kazanç sağlayabileceği iddia ediliyor, fakat kesin değildir.

Sonuç

Sponsorlu içerik göndericisine göre, düşük fiyatlı üç kripto para – Cardano (ADA), JasmyCoin (JASMY) ve satış öncesi geleceği belirsiz olan coin Raboo (RABT) kripto para piyasasında etkili olabilecek mi merak ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Raboo (RABT) tokeni resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Telegram: https://t.me/RabootokenPortal

Twitter: https://twitter.com/Raboo_Official

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski taşımaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Raboo (RABT)
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?