Yeni Meme Coin’den 2 Ayda Milyonluk İşlem! Fiyat Uçacak mı?

Dogechain, kuruluşundan yalnızca iki ay geçtikten sonra, 244.000 benzersiz cüzdan ve 50 milyon kümülatif işlem sayısıyla beklenenin üzerinde bir performans gösterdi.

Tartışmalı bir başlangıç yapmasına rağmen, Dogecoin ağı için resmi olmayan 2. katman çözümü olan Dogechain, geliştiricilerin periyodik gelişmeler yoluyla çözüme daha fazla dikkat çekmeyi hedefleyerek benimsemede istikrarlı bir artış kaydetti ve büyüdü.

Benzersiz cüzdanların ve kümülatif işlemlerin muazzam büyümesiyle de açık bir şekilde görülebileceği gibi 2. katman zinciri kavramı son zamanlarda topuluk tarafından benimsendi. Resmi Dogechain Twitter hesabı, ağın Cuma günü ulaştığı önemli kilometre taşlarını paylaştı.

“Sadece iki ayda #Dogechain bazı inanılmaz kilometre taşlarına ulaştı. En etkileyici olanlar ise: 50 milyon işlem. 244.000 benzersiz cüzdan.”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Dogechain hesabı, toplu desteği için topluluğa teşekkür etti. Bu başarılar, yalnızca topluluğun ilgisi nedeniyle mümkün olan ağın artan benimseme oranıyla ortaya çıktı.

Dogechain’in kripto ekosistemindeki konumu göz önüne alındığında, 2 ayda 50 milyon işlem ve 244.000 benzersiz cüzdan başarıyla gerçekten de övgüyü hak ediyor. Bu büyüme hızında, 2. katman çözümü, en iyi köpek temalı meme coin’lerin ulaştığı yüksekliklere kısa sürede ulaşmaya başlayabilir.

Dogechain’deki kümülatif işlem sayısının 5 Eylül itibariyle 15 milyon olarak kaydedildi. Mevcut 50 milyon sayısı, bir ay içinde işlem sayısında %233’lük bir artışa işaret ediyor.

Ek olarak, 19 Eylül’de Dogechain, benzersiz adlandırma sistemi olan Doge Name Service’i (DNS) tanıttı. Adlandırma sistemi, kullanıcıların hatırlaması zor olan bir dizi karakter yerine okunabilir bir .doge adresi benimsemelerini sağlıyor.

Ekip, Dogechain’e daha fazla değer kazandırmak için DNS tokenomik modeliyle ilişkili bir geri satın alma ve yakma girişiminden bahsetti.

Doge Name Service’in tanıtılmasından üç gün sonra Dogechain, Dogechain’deki projeler için bir yönetişim platformu olarak hizmet edecek olan Dogegress’in lansmanını duyurdu. Geliştirme ekibinin etkileyici çalışma hızı, artan benimseme oranıyla birleştiğinde, Dogechain’i çok geçmeden daha yükseklere ulaşmaya hazırlayabilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Crypto Basic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.