Yeni Kripto Geleceği Belirsiz Pullix (PLX) Lansmandan Sonra Listeleneceği İddia Ediliyor


Son güncellenme : 06.03.2024 - 13:18

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisne göre Pullix nihayet piyasaya sürüldüğü iddia ediliyor. Lansmandan bu yana piyasanın tepkileri etkileyici oldu. Örneğin, piyasaya sürüldükten sadece 40 dakika sonra, projenin piyasadaki geniş kabulünü göstermek için 2.35 milyon dolarlık PLX tokeni işlem gördüğü iddia ediliyor. Fakat geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Pullix (PLX), Lansmanı Başarılı Olabilecek mi?

Birkaç hafta önce, bazı analistler, Pullix’in lansmandan sonra artış yaşama ihtimalli iddia edilmişti. Şu ana kadar, projenin lansmanından sadece 24 saat sonra, PLX tokeni artış yaşadığı iddia ediliyor. Lansmanda 0.168 dolarlık taban fiyatla piyasaya sürülen token şimdi 0.436 dolar seviyesinde işlem gördüğü iddia ediliyor. Fakat erken yatırımcıların tokenlerini almadıklarıda iddia ediliyor. Dikkatli olunmalıdır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Ekibine göre, devam eden ralliden faydalanmak için hala zaman var. Token zaten CoinGecko’da listelendi ve birkaç gün içinde BitMart CEX listelemesi yapılacağı iddia ediliyor. Kesin değildir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Pullix piyasa değeri lansmanda 88.6 milyon dolara yükseldi ve mevcut ivmeyle, 1. çeyrek sonunda 500 milyon dolara ulaşabilir. Kesin değildir.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

İçerik göndericisine göre, Pullix platformu da tokeni Binance, Coinbase vb. daha fazla CEX platformunda önümüzdeki haftalarda listelemeye hazırlanıyor, fakat başarısız olabilir kabul görmeye bilir. Ön satışta 120 milyon token satıldı ve bu, ekosistem gelişimi için Pullix’e yaklaşık 10 milyon dolar toplamasına yardımcı oldu. PLX tokenlerinin likiditesi de, takımın taahhüdünü ve güvenini göstermek amacıyla Uniswap’ta iki yıl süreyle kilitlendiği iddia ediliyor.

Pullix’i Benzersiz Kılan Nedir?

Sponsorlu içerik göndericisine göre Pullix platformu, yatırımcılara fayda sağlayan birçok benzersiz özelliğe sahiptir. Bunlardan biri, platformun gelirinin belirli bir yüzdesinin token sahiplerine verildiği kar paylaşım modelidir. Ayrıca, dolaşımdaki tokenlerin fiyatını stabilize etmek için belirli bir yüzde oranında tokenlerin yakılmasını sağlayan token yakma özelliği de bulunmaktadır. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

İçerik göndericisine göre Pullix’te, kullanıcılar KYC’ye gerek kalmadan tek bir platformdan geniş bir varlık ve türev yelpazesiyle işlem yapılabileceği iddia ediliyor. Traderlar, diğer OTC türevlerini işlemek için kripto varlıklarını teminat olarak kullanabilirler. Risk bulunuyor.

Pullix Nedir?

Pullix, DeFi ve CeFi’nin sorunlarını çözmeyi amaçlayan bir ticaretten-kazan platformu kurmak istediği iddia ediliyor. Likidite, yüksek işlem ücretleri ve güvenlik gibi yaygın sorunlar çözülecektir. Pullix platformu, yeterli likidite, güvenlik ve işlemler üzerinde sıfır komisyon sağlayacağı iddia ediliyor. Kesin değildir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Platform, kullanıcıların varlıkları üzerinde tam kontrol sahibi oldukları saklama dışı bir yapıdadır. Her şeyden öte, Pullix, ticaretin geleceğini şekillendirecek DeFi projelerinden biri olduğu iddia ediliyor.

Pulix tokeni incelemek için tıklayın.

Pullix X hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Pulix
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?