Yeni Balinalar Bu Meme Coin’e Akın Etti: 37 Milyon Dolarlık Alım!

0
Yeni Balinalar Bu Meme Coin'e Akın Etti: 37 Milyon Dolarlık Alım!

Geçtiğimiz hafta kripto balinaları arasında Dogecoin’in (DOGE) artan bir benimsenmesi oldu. Bu büyük yatırımcılar, kripto para birimindeki yatırımlarını artırmak için meme coin’in düşük fiyatından yararlanıyor. Daha fazla Dogecoin alan mevcut yatırımcıların yanı sıra, yeni balina yatırımcıları da meme coin’e ilgi duyuyor. Detaylar haberimizde.

Ali Martinez adlı önde gelen bir kripto para analistine göre, geçen hafta altı yeni balina yatırımcısı Dogecoin ağına katıldı. Bu yatırımcılar toplamda yaklaşık 37.2 milyon dolar değerinde 620 milyon DOGE satın aldı.

Martinez “Kabaca 6 yeni balina ağa katıldı ve yaklaşık 620 milyon DOGE topladı” dedi.

Diğer yüksek değerli yatırımcıların geçtiğimiz hafta meme coin için yaptıkları harcamalar da oldukça dikkat çekti. Verilere göre 100 milyon ila 1 milyar Dogecoin tutan adres sayısı artıyor. Bir IntoTheBlock grafiğine atıfta bulunan Martinez, 100 milyon ila 1 milyar Dogecoin tutan adres sayısının geçen hafta %5.13 arttığını söyledi.

DOGE 24 Saatte %2.5 Yükseldi

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Dogecoin’in balina yatırımcıları tarafından büyük çapta benimsenmesi, kripto para biriminin fiyatını hafifçe ralli yapmaya itti. Kripto para toplama platformu Coingecko’nun verilerine göre, Dogecoin son 24 saat ve yedi gün içinde sırasıyla %2.5 ve %3.4 oranında değer kazandı.

DOGE’nin geçen yıl tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.73 dolarla zirveye ulaşmasından bu yana uğradığı kayıplarla karşılaştırıldığında bu hafif kazanç hiçbir anlam ifade etmese de, yatırımcılar meme coin fiyatının tekrar yükseleceği konusunda iyimser. Bunun en büyük göstergesi de, DOGE’nin balina yatırımcıları arasında yaygın olarak benimsenmesi.

Bunların yanında, balina yatırımcılarının kripto para birimine neden büyük ilgi gösterdiği belli değil. Bununla birlikte, Elon Musk ve Mark Cuban da dahil olmak üzere en iyi kripto para birimi paydaşlarından yıllar içinde aldığı desteğin ardından, yatırımcıların kripto para birimine neden hala milyonlarca dolar yatırdığı anlaşılabilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın