Sponsorlu İçerik
Şubat 13, 2024

Yatırımcılar, XRP Hacki Sonrasında Yeni Proje BlockDAG’ın Geleceğini Araştırıyor

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Binance, işlem hacmi bakımından en büyük kripto borsası, Ripple kurucu ortağı Chris Larsen’ın kişisel cüzdanının hacklenmesine yanıt olarak 4.2 milyon dolar değerinde XRP’yi hızla dondurdu ve kripto sektöründe büyük bir kesintiye neden oldu. Bu, şu ana kadar 2024’ün en büyük kripto hack olayı.

Sponsorlu içerik göndericisine göre bu sürekli güvenlik ihlalleri ve kripto alanındaki hack olaylarının ortasında, BlockDAG Network, madencilik çözümleri sunarak  kriptoyu öneriyor. 2024 yılına kadar 600 milyon dolarlık bir değere ulaşmayı hedefliyor. Kullanıcı memnuniyetini, mükemmelliği ve güvenliği önceliklendirerek hedeflerine ulaşmaları BlockDAG ekibi için imkansız gibi görünmüyor.

Ripple ve Binance, XRP Güvenlik İhlali Ortasında İşbirliği Yapıyor

Yakın zamanda, Binance borsası, Ripple kurucu ortağı Chris Laresen’in kişisel cüzdanının 31 Ocak’ta yaşanan olağandışı 112 milyon dolarlık hack olayıyla ilişkilendirilen 4.2 milyon dolar değerindeki XRP’yi dondurmak için hemen harekete geçti. Bu olay, şu ana kadar 2024’ün en büyük kripto hack olayı olarak öne çıkıyor.

Binance CEO’su Richard Teng, zararlı adresin başarıyla dondurulduğunu bir gönderide kamuoyuna duyurarak, zincir içi araştırmacı ZachXBT ve Ripple ekibiyle işbirlikleri için teşekkürlerini ifade etti. Bu hızlı hareket, endüstrinin siber tehditlerle mücadele çabalarını vurguluyor.

Başlangıçta, Ripple’ın, XRP’nin arkasındaki fintech firmasının hacklendiği yönünde spekülasyonlar arasında kafa karışıklığı yaşandı. Ancak, Chris Larsen sadece kendi hesaplarının tehlikeye girdiğini açıkladı. Şaşırtıcı bir şekilde, hacker, kimliklerini gizlemek için mixer hizmetlerini veya merkezi olmayan borsaları (DEX) kullanmayı tercih etmedi.

block yeni

Hack sonrasında, soruşturmalar ve işbirlikleri devam ediyor, XRP Ledger Vakfı’ndan Thomas Silkjaer ve ZachXBT bu sürecin çözümünde kilit roller oynuyor. Binance, çalınan fonların bir kısmını başarıyla dondururken, diğer borsaların; OKX ve Kraken’in güvenlik ihlalinin karmaşık sonuçlarına nasıl yanıt vereceği henüz açıklanmadı. Basın zamanında, Ripple ve Binance bu konuda sessiz kaldı.

BlockDAG Coin: Hız Güvenlikle Buluşuyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre kripto hack olayları endişe yaratırken, birçok kripto meraklısı cesaretini kaybediyor ve güvenli bir seçenek arıyor. İşte burada BlockDAG devreye girebilecek mi merak ediliyor. Ağ, 2024 yılında takip edilebilir kriptolarından biri olabileceği, kullanıcılarına hızlı işlemler ve madencilik sunacağı iddia ediliyor. BlockDAG, sadece bir kripto platformundan daha fazlası. Yönlendirilmiş Asiklik Grafı (DAG) ve İş Kanıtı (PoW) kullanarak kripto çağını değiştirmeyi amaçlıyor.

Hızlı onay süreleri ve merkezi olmayanlığa odaklanmasıyla BlockDAG, finansal işlemler sunuyor. Ayrıca BlockDAG, sigorta ve güvenlik hizmetlerinden lojistik kontrolüne kadar her şeyi tek bir yerde sunmayı vaat ediyor. Yaratıcı fikirleri ve güvenliğe olan bağlılığı ile BlockDAG, yatırımcıların kar elde etme şeklini önemli ölçüde değiştirmeye hazırlanıyor.

Kripto para yatırımları riskli yatırımlar olmaktadır ve herhangi bir işlem yapmadan detaylı bilgi araştırılmalıdır.

BlockDAG Ağının 600 Milyon Dolarlık Vizyonu Karşılaması İhtimali

Sponsorlu içerik göndericisine göre BlockDAG, 1 milyon dolarlık ön satış gerçekleştirdiği ve projenin merkezi olmayan sistemleri devrim yapma potansiyeline olan ilgiyi önemli ölçüde artırdı. Proje yenidir ve herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı bilgi araştırılmalıdır, kripto para yatırımları riskli yatırımlardır.

İçerik göndericisine göre BlockDAG’ın 2024 yılına kadar 600 milyon dolarlık vizyonunu karşılama olasılığı iddia ediliyor, kesin değildir.

Presale: https://purchase.blockdag.network

Site: https://blockdag.network

Telegram: https://t.me/blockDAGnetwork

Discord: https://discord.gg/Q7BxghMVyu

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : BlockDAG
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?