Yatırımcılar Bu NFT’lere Akın Etti: İşte Liste

NFT dünyası, yatırımcıların ayı piyasasında getiri elde etmek için yeni koleksiyonlar aramasını takiben yükseliş kaydetmeye çalışıyor. Bu haftanın en çok dikkat çeken NFT koleksiyonları ise ortaya çıktı. İşte dikkat çeken liste.

Rehber İçeriği

Kitaro World

Kitaro World isimli NFT koleksiyonu, köklerini keşfetmek için bir macerada çoklu evrenleri keşfeden farklı karakterlerle 7.777 hikaye anlatımı yaparak dikkat çekiyor. Projenin satış hacmi son yedi günde %1.270 artarak 2.33 milyon dolara ulaştı.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere proje, Web3’e geçmeden önce gerçek bir dünya kurarak Web2 ve Web3 dünyaları arasında köprü kurmak istediğini açıklıyor. Gelecek ay, NFT’nin avatarlarını içeren bir artırılmış gerçeklikle desteklenen boyama kitabı sunacak. Kitaro World temasının ilk bölümü, Japonya’da MÖ 1600’de geçen “Büyülü Orman” olarak adlandırılıyor.

DoDoor NFT

DoDoor NFT projesi, OpenSea pazarında toplam 1,3 milyon dolarlık satışla geçen hafta hacim olarak %333 artış kaydetti.

DoDoor NFT, Unlimited Dimension ekibi tarafından yaratılan 1.000 ilginç karikatür dodo kuşu koleksiyonundan oluşuyor. Kuşlar, avlanmaktan kaçınmak için dodolar gibi türler için bir barınak olduğu söylenen kendi UDverse’lerinde uçacaklar. Geliştirme ekibi şu anda ikinci bir proje, bir oyun-fi DoDoor MEMO oyunu üzerinde çalışmaya devam ediyor ve DoDoor sahipleri erişime sahip olacak ve ikinci proje NFT’lerini kazanabilecekler.

NFT

SolDough

Geçen hafta boyunca, bu SolDough NFT koleksiyonunun satışları %300’den fazla artış kaydetti.

SolDough, Solana ağında yayınlanan rastgele oluşturulmuş 1,375 karikatür donut koleksiyonudur. 200 NFT’lik bir SolDough Market ‘mini koleksiyonu’, SolDough drop’ından önce topluluğa sunuldu ve çok hızlı bir şekilde tükenmesiyle dikkat çekti. SolDough şimdi koleksiyonunu 3 Aralık 2022’de halka açık hale getirmeyi düşünüyor. Ekip, Solana Monkey Business, Solsteads, Thugbirz ve diğerleri gibi büyük Solana projelerinde yatırımcı olan kişilerden oluşuyor.

Renga Black Box

Renga Black Box, daha önce sahiplerine airdrop olarak dağıtılan 10 milyon dolarlık Art of Seasons koleksiyonunu lanse eden Renga Factory’nin en son koleksiyonundan oluşuyor. The Black Box NFT’leri, başka bir alemden gizemli bir karakteri ortaya çıkarmak için açılabilen dönen siyah küplerden oluşan bir koleksiyon. Proje, satış hacminde %275’lik bir artışla son yedi günde 1,7 milyon dolarlık satış kaydetti. En çok satan Renga Black Box’ı, geçen hafta 57.600 dolarlık etikete sahipti ve ortalama fiyatı 5.200 dolar oldu.

FIFA Genesis

FIFA, uluslarası futbol yönetim organı olarak hizmet veriyor. 22 Eylül 2022’de Genesis’in drop’larının başladı ve Algorand blockchain, FIFA koleksiyon platformuna güç veriyor ve şimdiden 78.000’den fazla paket talep edildi. Her pakette, geçmiş FIFA Dünya Kupalarından uluslararası futbol anlarının üç video klibi yer alıyor. Futbolla ilgili düşüşler, örneğin 2018 Dünya Kupası Finalini 3,7 milyar insanın izlediği büyük bir hayran kitlesinden yararlanabilir. Her bir Genesis paketi 4,99 dolara satılıyor ve platform yakında değerli koleksiyonların ticaretini yapmak için kendi pazar yerine sahip olacak.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.