Yatırım Fonu Milyarderinden 1 Milyar Dolarlık Kripto Para Girişimi Planı

Milyarder serbest yatırım fonu yöneticisi olan Alan Howard’ın sahibi olduğu yatırım şirketi Elwood Asset Management, kripto para serbest yatırım fonlarına yatırım yapacak 1 milyar dolarlık bir girişim oluşturuyor.

Financial Times’a röportaj veren Elwood CEO’su Bin Ren, bu yeni girişim yatırımcıların kaliteli fon seçmelerine olanak sağlayacak bir proje olduğu söyledi. Ayrıca Ren, “Bunu büyük bir büyüme fırsatı olarak görüyorum.” dedi ve nihayetinde yönetimi altında milyar dolardan fazla varlık bulunmasının beklediğini söyledi.

Haber içeriğinde şirket, yatırımcıların fonlarına erişmek için ödedikleri ücretin üzerine ek bir hizmet ücreti alacağınıda belirtti.

Elwood, bu yılın başlarında yatırım yönetimi şirket Invesco ile iş birliği içerisinde Londra Borsası’nda listelenen bir Blockchain ETF’si oluşturmuşlardı.

Howard EOS’un geliştirici şirketi Block.one ve ICE tarafından geliştirilen kripto para platformu Bakkt dahil olmak üzere birçok kripto para yatırımında bulunduğu biliniyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.