Kasım 6, 2023

Yapay Zekadan Shiba Inu Tahmini Geldi: 2024’ün Başlarında Bu Fiyatlarda!

Kripto para piyasasındaki varlıkların çoğu yavaşlama evresine girerken, Shiba Inu (SHIB) da bir istisna değildir. Ancak yapay zeka (AI) platformu ChatGPT tarafından derlenen veriler, meme coinin yeni yıla daha olumlu bir başlangıç yapabileceğini gösteriyor.

ChatGPT Ne Öngörüyor

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere yapay zeka botu özellikle Shiba Inu’nun 2024’ün başlarında en az 0,0000135786 dolardan işlem görebileceğini öngörüyor. Bu da haber yazıldığı sıradaki fiyatına göre %65,62’lik bir artış anlamına geliyor. Öte yandan, “maksimum fiyatın 0,0000161984 dolara kadar ulaşabileceğini” ve bunun %97,57’lik bir kazanç olacağını söyledi.

Başka bir deyişle, ChatGPT tarafından sunulan bu tahminlerdeki ortalama fiyatın 0,0000140786 dolar civarında olacağı ve bu da piyasa değerine göre 18. en büyük kripto varlığının mevcut fiyatından %71,72’lik bir büyüme göstereceği anlamına geliyor.

Nitekim SHIB, bu haber yazıldığı sırada 0,0000081987 dolardan işlem görüyor ki bu da son 24 saatteki değişime işaret etmekle birlikte, 6 Kasım’daki verilere göre önceki yedi günde %2,32’lik bir kazanç ve aylık grafiklerinde %13,31’lik bir artışa işaret ediyor.

shiba inu

Başka bir yerde, SHIB son 24 saat içinde balina işlemlerinde %420’lik muazzam bir artış yaşadı ve 33,78 milyon dolar gibi etkileyici bir rakama ulaştı. Bu da IntoTheBlock bilgilerine göre, çoğu tek bir anonim cüzdandan diğerine gerçekleşen tek bir günde 4,11 trilyon SHIB tokeninin el değiştirdiği anlamına geliyor.

Anonim cüzdanda SHIB yer değiştirdi

Her şey göz önüne alındığında, SHIB, göstergelerin olumlu olması, yeterli yatırımcı ilgisini çekmeye devam etmesi ve ekibinin Shibarium ağı üzerindeki çalışmalar da dahil olmak üzere SHIB ekosistemini geliştirmeye devam etmesi koşuluyla, ChatGPT-4 tarafından öngörülen fiyat aralığına gerçekten ulaşabilir.

Kaynak : Finbold


Haber Yorumları ( 1 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.