Yakım ve Listelenme Haberleri Geldi: İşte Liste!

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Ağustos ayının son işlem gününde birçok altcoin önemli yakım etkinlikleri gerçekleştireceğini duyururken, bazı altcoin’ler de önemli borsalar tarafından listelenecek. İşte 31 Ağustos 2022 tarihinde takip edilmesi gereken altcoin etkinlikleri.

 • Seedify.fund (SFuND) SNFTS Airdop etkinliğinin ikincisinin gerçekleşeceğini duyurdu.
 • Lillion (LIL) ise Lillion mobil cüzdanının yayınlanacağını duyurdu.
 • KRYZA Network (KRN) ise her ay düzenli olarak yaptığı yakımlarına devam edeceğini duyurdu. Yakım miktarı ise açıklanmadı.
 • Sologenic (SOLO) “Coreum Airdrop’unun” SOLO stake edenlere dağıtılacağını duyurdu.
 • Chromia (CHR) EIF Merge güncellemesinin bir sonraki test aşamasını gerçekleştirecek.
 • Efforce (WOZX) çeşitli ödüller dağıtacağını ve kullanıcılarının NFT kazanma şansı olacağını duyurdu.
 • Magic Beasties (BSTS) ise “Beasties Avatarlarının” mint aşamasını duyurdu.
 • Myteamcoin (MYC) de 100 milyon MYC token yakacağını duyurdu. Bu yakımlar bir yıl boyunca gerçekleştirilecek ve 2022 sonunda tamamlanacak.
 • Ravencoin (RVN) ise KuCoin tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Adventure Gold (AGLD) Bitrue tarafından listelenecek.
 • MegaCryptoPolis (MEGA) ise çeşitli görevleri paylaşacak.
 • Elastos (ELA) ise 5 yılını kutlamak için Twitter Spaces üzerinden bir soru-cevap etkinliği düzenleyecek.
 • Canadian Inunit Dog (CADINU) ise Coinsbit tarafından listelenecek.
 • Civilization (VIC) ve Meter Governanace (MTRG) ortaklaşa bir etkinlikte gelen soruları yanıtlayacak.
 • Son of Doge (SOD) da Coinsbit tarafından listelenecek bir diğer altcoin.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : CoinMarketCal


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.