Ya Zengin Olursam? – Elimdeki Bu Altcoin’i Satmayacağım!

XRP Ledger’ın ortak kurucularından ve Stellar’ın kurucusu Jed McCaleb, Cuma günü CTC News muhabirleriyle yaptığı bir röportajda elinde kalan son 5 milyon XRP’sini satmayacağını belirtti, elinde kalan son token’ları ailesinin geleceği için saklayacağını belirten McCaleb oldukça iddialı tahminlerde de bulundu.

Sekiz Yıllık Dumpingi Bıraktım!

Sekiz yıldan uzun bir süredir bitmek bilmeyen bir dumpingi (elindeki varlıkları azaltmak anlamında) artık sürdürmeyeceğini belirten eski Ripple CTO’su, daha önce toplamda 9 milyar XRP’si bulunduğunu ancak çoğunluğunu sattıktan sonra 5 milyona kadar gerilediğini ve artık daha fazla satmayacağını açıkladı.

“Olaya şu açıdan yaklaşırsanız, hepsini satmam gerçekten aptalca olur. Düşünsenize XRP başına fiyat gerçekten 589 dolara kadar çıkarsa ne olur? ZENGİN OLURUM tabi ki! – Jed McCaleb.”

Birkaç gün önce, XRPscan cüzdanı 2,77 milyon XRP’lik bakiyeye kadar gerilemişti ancak McCaleb kısa bir süre sonra 2,8 milyon XRP daha eklemiş ve röportajda belirttiği seviyelere yeniden yaklaşmıştı.

Ripple ve SEC Davası: Önemli Gelişmeler Yaşanıyor

Koinfinans.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere devam eden Ripple ve SEC davasında Sulh Hakimi Sarah Netburn, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun “avukat-müvekkil ayrıcalığı” iddialarını reddetmişti.

Hakim, SEC’in resmi William Hinman’ın konuşmasıyla ilgili belgeleri gizlemek için avukat-müvekkil ayrıcalığını bir kez daha tetiklemeye çalıştığı için tüm belgelerin sunulması gerektiğinde ısrar etti.

Öte yandan hakim, SEC’in davranışını “ikiyüzlülük” olarak nitelendirdi çünkü komisyon, konuşmanın kripto düzenlemesi ile alakasız olduğunu ve Hinman’ın SEC danışmanından yasal tavsiye aldığını iddia etmeye devam etti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coingape


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.