XRP Yeni Bir Rekora İmza Attı!

XRP Meksika ile Filipinler arasındaki büyük para transferi ile rekor kırdı.

Ripple şirketi, Bitcoin’i ayrı bir yere koyarsak, piyasaya en büyük yararı sağlayan şirketler arasında. XRP piyasada en çok güvenilen para birimlerinden biri olma statüsünü gün geçtikçe arttırıyor. Bu hem kendine, hem de piyasaya büyük yarar sağlıyor. Ripple, gerek dünya bankaları ile anlaşma, gerekse geleceğe ışık tutma yolunda çok hızlı ve sağlam adımlar atıyor. Bu adımların da meyvesini almaya başladı. XRP, rekor transfere imza attı.

Blockchain şirketi olan ripple ve Xrapid geçtiğimiz eylül ayında Meksika ve Filipinlere rekor transfer gerçekleştirdi. 18.9 milyon değeri aşan transfer rekor kırdı. Bu transferle birlikte XRP uluslararası para transferinde hacmini iyice arttırdı. Ağustos ayında 10 milyon dolar civarında olan transfer hacmi büyük oranda arttı.

Ayrıca Meksika ve Filipinler en çok para alımı yapan ülkeler arasında. Meksika 36 milyar dolar, Filipinler ise 34 milyar dolar civarında alımlar yapıyor.

Ripple şirketi satın almaları artıyor ve XRP’nin coğrafi sınırlarını genişletiyor. XRP ise uzun süredir piyasada yatay hareketini koruyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.