XRP Sahipleri İçin Yeni Altcoin Airdrop’u Geliyor: İşte Detaylar!

Kripto alanında, belirli token sahiplerinin ödüllendirildiği fırsatlar bulmak nadir bir durum değil. XRP ve SOLO sahipleri için böyle bir fırsat hızla yaklaşıyor.

Coreum blok zincirinin yerel token’ı için token seçeneği olan XCORE token’larının bir airdrop’u planlanıyor ve işte bu şekilde talep edebilirsiniz.

Bir duyuruya göre, XCORE airdrop anlık görüntüsü 24 Mart 2023, için planlanmıştır. Bu anlık görüntü sırasında, airdrop için uygunluğu belirlemek için tahmin kriteri, Upbit hesaplarında tutulan toplam XRP ve SOLO miktarı olacaktır.

XCORE proje ekibi, airdrop’un toplam arzının 50.000.000 XCORE olacağını açıkladı. Bu toplamın yarısı olan 25.000.000 XCORE, XRP sahiplerine airdrop edilecek ve kalan 25.000.000 XCORE SOLO sahipleri arasında dağıtılacaktır.

Nihai dağıtım oranı anlık görüntünün bulgularına bağlı olacak ve daha sonra duyurulacaktır. XCORE airdrop’u için beklenen dağıtım takvimi 15 Mayıs 2023 olarak belirlenmiştir. Bu zaman çizelgesinin XCORE ekibinin programındaki değişikliklere bağlı olarak değişebileceğini unutmamak gerekir. XRP ve SOLO para yatırma ve çekme işlemlerinin 24 Mart 2023’ten itibaren geçici olarak askıya alınacağını ve airdrop desteği tamamlandıktan ve istikrar sağlandıktan sonra devam edeceğini belirtmek gerekir.

Önemli olarak, bu askıya alma süresi boyunca XRP yatırırsanız, anlık görüntüden çıkarılacak ve airdrop için uygun olmayacaktır. Bu nedenle, airdrop için uygun olmayı hedefliyorsanız, askıya alma süresi başlamadan önce XRP yatırmanız önerilir. xCORE, Sologenic Development Fund tarafından katman 1 merkezi olmayan blok zinciri Coreum’un bir parçası olarak geliştirilmiştir.

Koinfinans.com olarak bildiridğimiz üzere bu airdrop, yeni Coreum ekosistemini tanıtmak için tasarlanmıştır ve Coreum’un ana ağının 24 Mart’ta başlatılmasıyla aynı zamana denk gelmektedir.

Kaynak : U.Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.