XRP İçin 12 Dolar Fiyatı Mümkün Mü? 

Ripple’ın kendi kripto parası olan XRP fiyatını 3 günde % 27 arttırdı. Bu yükselişle beraber gözler diğer kripto paralara yöneldi. Çoğu değer kaybederken XRP’nin fiyatının artışı dikkat çekti. Yazının kaleme alındığı saatte yaklaşık 0.28 Dolar’dan işlem görüyor.

XRP’nin Bitcoin bazında değeri 0.000032 Bitcoin civarında. Bu değer Temmuz ayının başından bu yana hiç bu kadar yüksek olmamıştı.

Bazı analistler XRP’nin son günlerde göstermiş olduğu performans sebeiyle XRP fiyatının biraz daha yükseleceğini söylüyorlar. Teknik bir analist ve en çok satan yazar Peter Brandt, önemli bir teknik göstergenin XRP’nin kısa vadeli eğilimi için yükselişe geçerek toparlanma olasılığını güçlendirdiğini belirtti. Bununla birlikte XRP için bir geri dönüş işareti gördüğünü söylüyor.

Galaxy isimli bir analistin yaptığı teknik analizle XRP fiyatının yaşayabileceği en düşük kazancı %170 ve en yüksek kazancı %4600 olarak görüyor. Öngörü detaylı incelediğinde XRP fiyatının 0,685 ila yaklaşık 12 Dolar arasında bir yere yükselebileceği gösteriyor.

Her ne kadar 12 Dolar seviyesi olası görünmese de, XRP geçmişte böyle bir kazanç yüzdesi gördü. Bakalım önümüzdeki günlerde bu kadar büyük çaplı bir yükseliş gerçekleşecek mi?

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.