XRP Fiyatında Son Durum!

0
423

Sektörün, en merak edilen kripto paralarının başında XRP geliyor. Yatırımcılar büyük bir merakla XRP fiyatını takip ediyor.

XRP, 3 gün boyunca süren bir düşüşle yaklaşık %3 kaybettikten sonra, Cumartesi günü keskin bir şekilde yükseldi. %2.85 oranında değer kazanan XRP fiyatı 0.2000 dolar seviyesine yaklaştı. Bununla birlikte, son kazanımlarını korumakta zorlandı ve en son 0.1980 dolara ulaşarak gün içinde %1.12 oranında değer kaybetti.

Ripple fiyatı bugün, düne göre daha düşük olmasına rağmen, dün kırdığı 100 günlük SMA’nın üzerinde işlem görmeye devam ediyor. Bu arada, gerçekleşen düşüşün teknik bir düzeltme olduğunu söyleyebiliriz.

0.2000 dolar (Cumartesinin en yüksek seviyesi/psikolojik seviye) XRP için önemli bir direnç seviyesidir. Bu seviyenin üzerine çıktıktan sonra boğalar 0.2025 doları hedefleyebilir. Diğer yandan, düşüş ihtimalinde ise destekler 0.1960 dolar (100 günlük SMA), 0.1925 dolar (50 günlük SMA) ve 0.1900 dolar (20 günlük SMA) seviyesinde yer almaktadır.

Bu teknik ifadelerin yanında, analistler ne düşünüyor? Üst düzey analist Michael van de Poppe (‘Kripto Michael’ olarak da bilinir), yakın zamanda Ripple ile ilgili görüşlerini paylaştı. Analiste göre, XRP’de yükseliş olasılığı düşüşten güçlü görünüyor.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın