XRP Fiyatında Son Durum!

Sektörün, en merak edilen kripto paralarının başında XRP geliyor. Yatırımcılar büyük bir merakla XRP fiyatını takip ediyor.

XRP, 3 gün boyunca süren bir düşüşle yaklaşık %3 kaybettikten sonra, Cumartesi günü keskin bir şekilde yükseldi. %2.85 oranında değer kazanan XRP fiyatı 0.2000 dolar seviyesine yaklaştı. Bununla birlikte, son kazanımlarını korumakta zorlandı ve en son 0.1980 dolara ulaşarak gün içinde %1.12 oranında değer kaybetti.

Ripple fiyatı bugün, düne göre daha düşük olmasına rağmen, dün kırdığı 100 günlük SMA’nın üzerinde işlem görmeye devam ediyor. Bu arada, gerçekleşen düşüşün teknik bir düzeltme olduğunu söyleyebiliriz.

0.2000 dolar (Cumartesinin en yüksek seviyesi/psikolojik seviye) XRP için önemli bir direnç seviyesidir. Bu seviyenin üzerine çıktıktan sonra boğalar 0.2025 doları hedefleyebilir. Diğer yandan, düşüş ihtimalinde ise destekler 0.1960 dolar (100 günlük SMA), 0.1925 dolar (50 günlük SMA) ve 0.1900 dolar (20 günlük SMA) seviyesinde yer almaktadır.

Bu teknik ifadelerin yanında, analistler ne düşünüyor? Üst düzey analist Michael van de Poppe (‘Kripto Michael’ olarak da bilinir), yakın zamanda Ripple ile ilgili görüşlerini paylaştı. Analiste göre, XRP’de yükseliş olasılığı düşüşten güçlü görünüyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.