XRP Fiyatında Son Durum: Yıllık Rekora Koşuyor!

  • Temel Destek Seviyeleri: 0.255 dolar, 0.245 dolar, 0.234 dolar
  • Temel Direnç Seviyeleri: 0.27 dolar, 0.282 dolar, 0.29 dolar

XRP Fiyatı 5 Ayın En Yüksek Seviyesine Ulaştı

XRP fiyatı bu hafta %30 artmayı başardı. Kripto para haftaya, 200 günlük EMA’nın altında 0.21 dolardan işlem görerek başlamıştı. Oradan, bu direncin üstüne çıktı ve daha yükseğe doğru hareket etmeye başladı.

XRP birkaç gün boyunca 0.245 dolar seviyesinde bir dirençle mücadele etti, ancak sonunda dün gerçekleşen kırılma ile fiyat 0.255 dolara doğru çıktı. Bugün ise, XRP 0.27 dolara ulaştı ve 5 ayın en yüksek seviyesini oluşturmaya devam etti.

Kısa Vadede Neler Olabilir?

İleriye baktığımızda, boğalar 0.27 doların üzerine çıkarsa, direnç 0.282 dolar, 0.29 dolar ve 0.296 dolar seviyesinde yer alıyor. Ardından 0.3 dolarlık direnç hedeflenebilir.

Öte yandan, ilk destek seviyesi 0.255 dolar. Bu desteğin ardından 0.245 dolar, 0.234 dolar, 0.23 dolar ve 0.223 dolar seviyeleri yer alıyor.

Bunun yanında XRP Şubat tarihinde 0.33 dolara kadar çıkmıştı ve daha sonra Mart ayında yaşanan düşüş ile değerinin yarısını kaybetmişti. Bu seviyeye ulaşmasıyla yeni bir yıllık rekor gelebilir. XRP, şu anda yaklaşık 0.2666 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.