Mayıs 6, 2022

Web3 Altcoin’e Binance ve Coinbase Desteği: Fiyat Harekete Geçti!

Kripto dünyasındaki en büyük iki borsa olan Binance ve Coinbase, Web3 alanını geliştirmeye odaklanan yepyeni bir altcoin’e destek ekledi. İki devasa listelemenin gerçekleşmesinin ardından Project Galaxy (GAL) adlı altcoin projesinin fiyatı son 24 saat içerisinde yüzde 30’dan fazla arttı.

Borsa tarafından yapılan açıklamaya göre, Coinbase, Project Galaxy’i şirketin “platformları için yeni olan veya daha geniş kripto piyasasına kıyasla nispeten düşük ticaret hacmine sahip varlıklar” için uyguladığı “Experimental Label” (Deneysel varlık) etiketi ile platforma eklendi.

Coinbase, bu deneysel varlık etiketini yatrımcıları potansiyel oynaklıkları konusunda uyarmak için kullanıyor.

“Yeni varlık: Coinbase, Experimental etiketiyle Project Galaxy (GAL) için destek ekledi.”

Benzer şekilde Binance de GAL’i hızlı fiyat dalgalanmalarına daha yatkın olabilecek varlıklar için ayrılmış bir ticaret alanı olan “Innovation Zone”da (İnovasyon Alanı) listeledi. Project Galaxy ayrıca borsanın staking protokolü Binance Launchpool’daki 30. proje oldu.

“Binance, bir Web3 kimlik bilgisi veri ağı olan Project Galaxy’nin (GAL) Binance Launchpool üzerindeki 30. proje olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyor.”

Project Galaxy nedir?

Yeni bir altcoin projesi olan Project Galaxy (GAL), Perşembe günü yayına giren yerel bir token ile kendisini dünyanın en büyük Web3 kimlik bilgisi veri ağı olarak faturalandıran bir platformdur. Web3 projelerinin ve geliştiricilerinin, seçilmiş kimlik bilgilerini kullanarak daha iyi ürünler ve topluluklar oluşturmak için dijital kimlik verilerinden ve NFT’lerden yararlanmasına yardımcı olur. Temel olarak, kimlik bilgileri yalnızca dijital kimliğimizi oluşturan kayıtlardır. Veri küratörleri bu verileri toplar ve kullanımı için ödüllendirilir.

Analistler tarafından potansiyeli olduğu düşnülen altcoin’ler arasında bulunan ağın web sitesine göre Project Galaxy, “markaları Web3’te daha iyi topluluklar ve ürünler oluşturma konusunda güçlendiren işbirlikçi bir kimlik altyapısı” sağlamayı hedefliyor.

project galaxy

Bunların yanı sıra GAL, Seyşeller merkezli bir kripto borsası olan KuCoin ve Bahamalar merkezli popüler kripto para birimi borsası FTX’de de listeledi.

Kazançlarının büyük çoğunluğunu kaybeden GAL, son 24 saatin en düşük seviyesine göre yaklaşık yüzde 8’lik bir artışla yazım sırasında 15,12 dolardan işlem görüyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Kaynak : TheDailyHodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.