Vitalik Buterin, Ethereum Fiyatı Hakkında Soruları Cevapladı

Ethereum (ETH) kurucu ortağı Vitalik Buterin katıldığı bir etkinlikte verdiği röportajda, Yüksek Ethereum fiyatı hem ağ güvenliği hem de ekosistemin gelişimi için oldukça önemli olduğunu vurguladı.

Shin’ın protokol düzenleyicisinin ve proje liderlerinin bir kripto para biriminin fiyatına odaklanması gerekip gerekmediğine ilişkin sorduğu soruya Buterin, varlığın değerinin önemini vurgulayan Ethereum projesi ile ilgili “daha önceki söylemlerin’den” bahsetti.

“Ethereum’u çok fazla değeri yükselip düşen diğer kripto projelerden ayırt etmek için, karşı sinyaldi. Ancak bu, temel projemizin finansal düzenlemelerle kapsanacak bir şeyden daha uzak görünmesini sağlamaya çalışarak yasal riski en aza indirmek ile ilgiliydi.

Bugünün bağlamında, yatırımcıların kripto para birimi alanlarını ve Blockchain projelerini daha iyi ifade ettiğini ve bu nedenle, “insanlar fiyatın hiç önemli olmadığını söyleseler bile yatırımcılar bunu belirleyecek” Buterin, kendi görüşüyle ilgili olarak, güçlü bir varlık için bir açıklama yaptı:

“Fiyatın düşük olmaktansa neden daha yüksek değerlerde olması için sizlere iyi bir şey söyleyebilirim. Kısaca biri güvenlik, Fiyat düşük ise ağ güvenli olmaz. Bu çalışmalar sonucundaki kanıtlardır.”

Belirli bir kripto ekosistemi içindeki projelerde bulunan oluşturucu ve yatırımcıların bir pay sahibi olma eğiliminde olduklarını ve bu nedenle de kripto para biriminin sahipleri olarak, bir varlığın değeri yüksek ve orada sabitse çalıştırmayı geliştirmek için ileriye dönük olarak daha iyi finanse edildiklerine dayanıyordu.

Kaynak: Cointelegraph

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.