Haberler Koinler

Vitalik Buterin, Ethereum Fiyatı Hakkında Soruları Cevapladı

single-image

Ethereum (ETH) kurucu ortağı Vitalik Buterin katıldığı bir etkinlikte verdiği röportajda, Yüksek Ethereum fiyatı hem ağ güvenliği hem de ekosistemin gelişimi için oldukça önemli olduğunu vurguladı.

Shin’ın protokol düzenleyicisinin ve proje liderlerinin bir kripto para biriminin fiyatına odaklanması gerekip gerekmediğine ilişkin sorduğu soruya Buterin, varlığın değerinin önemini vurgulayan Ethereum projesi ile ilgili “daha önceki söylemlerin’den” bahsetti.

“Ethereum’u çok fazla değeri yükselip düşen diğer kripto projelerden ayırt etmek için, karşı sinyaldi. Ancak bu, temel projemizin finansal düzenlemelerle kapsanacak bir şeyden daha uzak görünmesini sağlamaya çalışarak yasal riski en aza indirmek ile ilgiliydi.

Bugünün bağlamında, yatırımcıların kripto para birimi alanlarını ve Blockchain projelerini daha iyi ifade ettiğini ve bu nedenle, “insanlar fiyatın hiç önemli olmadığını söyleseler bile yatırımcılar bunu belirleyecek” Buterin, kendi görüşüyle ilgili olarak, güçlü bir varlık için bir açıklama yaptı:

“Fiyatın düşük olmaktansa neden daha yüksek değerlerde olması için sizlere iyi bir şey söyleyebilirim. Kısaca biri güvenlik, Fiyat düşük ise ağ güvenli olmaz. Bu çalışmalar sonucundaki kanıtlardır.”

Belirli bir kripto ekosistemi içindeki projelerde bulunan oluşturucu ve yatırımcıların bir pay sahibi olma eğiliminde olduklarını ve bu nedenle de kripto para biriminin sahipleri olarak, bir varlığın değeri yüksek ve orada sabitse çalıştırmayı geliştirmek için ileriye dönük olarak daha iyi finanse edildiklerine dayanıyordu.

Kaynak: Cointelegraph

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Bir Yorum Yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacak.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz