Vinny Lingham: Bitcoin Yakın Zamanda 12.000 Dolar Seviyesini Test Edebilir!

Lider kripto para birimi Bitcoin, geçtiğimiz gün 9100 dolar seviyelerine kadar çıkıp ani bir şekilde 8000 dolar seviyelerine geriledi. BTC’deki bu dalgalı fiyatlar kimse Bitcoin’in yönü konusunda net bir tahminde bulunamıyor.

Lider kripto para, Coinmarketcap yayın saati verilerine göre 8540 dolardan alım-satım ticareti yapılıyor.

Güney Afrikalı internet girişimcisi ve Bitcoin Vakfı yönetim kurulu üyesi olan Vinny Lingham tarafından bir öngörü geldi.

Lingham kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Bu Bitcoin haraketi çok agresif gözüküyor. 10,000 doları geçebileceğimizi ve çok yakın bir zamanda 12,000 doları test edebileceğimizi tahmin etmeme olanak sağlıyor fakat 12,000 dolar seviyesinde çok sert bir direnç bulunuyor eğer 12,000 dolardan geri dönüş sağlarsak (muhtemelen yaşanacak) bir süre 10,000 dolar bandından konsolidasyon bekliyorum.” açıklamasında bulundu.

Lingham’ın yanı sıra ünlü milyarder Mike Novogratz da lider kripto para birimi için bir konsolide ihtimali bulunduğunu açıklamıştı. Novogratz Bitcoin’in 7.000 dolar ile 10.000 dolar seviyeleri arasında belirli bir süre kalabileceğini dile getirmişti. İlgili haber için tıklayınız.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.