Haziran 11, 2022

VeChain, UFC Anlaşmasından İstediğini Alamadı -İşte Nedeni

VeChain, proje kuruluşunun resmi katman-1 blok zinciri ortağı olduktan sonra size bildirdiğimiz haberde de detayları yer aldığı gibi UFC ile büyük bir ortaklık kurduğunu açıklamıştı.

[irp posts=”56968″ name=”Dövüş Organizasyonu UFC Ortaklık İçin Bu Altcoin’i Seçti: Fiyat Harekete Geçti!”]

Beş yılı kapsayan ve toplamda 100 milyon doların üzerinde değere sahip anlaşma ise VeChain fiyatında istenilen etkiyi yaratamadı ve günlük grafikte yalnızca %1,2’lik yükseliş kaydetti.

VeChain Fiyat Analizi

VeChain

VeChain fiyatı aslında Mayıs ayının başından bu yana yönünü belirlemekte zorlandı. VET, 0,034 ile 0,028 dolar arasında konsolide olurken, her iki yönde de bir kez test yaptı.

UFC ile anlaşma duyurusundan sonra, varlık fiyatında istenilen yönde bir değişim kaydedilmedi. Aslında, haber hazırlanırken, desteğin 0.028 dolardan yeniden test edilmesine yol açabilecek küçük bir düşüş farklılığı da görülebilir durumdaydı. VET, 4 saatlik grafik bir toparlanma kaydediyor ancak momentum oldukça düşüktü.

Yukarıdaki tabloya göre, Göreceli Güç Endeksi daha düşük zirveler oluştururken, fiyat daha yüksek zirveler yarattı. Bu eşitsizlik ise genelde aşağı yönlü sonuçlanır.

Göstergeler açısından, Müthiş Osilatör, trendin şu anda daha aşağı yönlü olduğunu gösterdi. Ayı momentumu yükselmeye başladı ve bu da daha fazla düzeltmeye yol açabilir.

Chaikin Money Flow ayrıca, ekosistemden gelen paradan daha fazla paranın aktığı anlamına gelen düşüş eğilimi gösterdi.

VeChain UFC anlaşması için büyük ölçüde verimli ancak gelecek için bir gelişme ve şu anda tüm piyasada likidite eksikliği var. Bitcoin’in piyasada değer kaybetmesiyle birlikte VET yatırımcıları arasında da daha fazla dağılım var. Bu dalgalı piyasada birikim gerçekleşmiyor ve ortaklık duyuruları pek de gereksiz bir durum değil.

Güncel fiyat hareketlerini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Watcher.guru


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.