VeChain, UFC Anlaşmasından İstediğini Alamadı -İşte Nedeni

0
VeChain, UFC Anlaşmasından İstediğini Alamadı -İşte Nedeni

VeChain, proje kuruluşunun resmi katman-1 blok zinciri ortağı olduktan sonra size bildirdiğimiz haberde de detayları yer aldığı gibi UFC ile büyük bir ortaklık kurduğunu açıklamıştı.

İlgili Haber  Dövüş Organizasyonu UFC Ortaklık İçin Bu Altcoin'i Seçti: Fiyat Harekete Geçti!

Beş yılı kapsayan ve toplamda 100 milyon doların üzerinde değere sahip anlaşma ise VeChain fiyatında istenilen etkiyi yaratamadı ve günlük grafikte yalnızca %1,2’lik yükseliş kaydetti.

VeChain Fiyat Analizi

VeChain

VeChain fiyatı aslında Mayıs ayının başından bu yana yönünü belirlemekte zorlandı. VET, 0,034 ile 0,028 dolar arasında konsolide olurken, her iki yönde de bir kez test yaptı.

UFC ile anlaşma duyurusundan sonra, varlık fiyatında istenilen yönde bir değişim kaydedilmedi. Aslında, haber hazırlanırken, desteğin 0.028 dolardan yeniden test edilmesine yol açabilecek küçük bir düşüş farklılığı da görülebilir durumdaydı. VET, 4 saatlik grafik bir toparlanma kaydediyor ancak momentum oldukça düşüktü.

Yukarıdaki tabloya göre, Göreceli Güç Endeksi daha düşük zirveler oluştururken, fiyat daha yüksek zirveler yarattı. Bu eşitsizlik ise genelde aşağı yönlü sonuçlanır.

Göstergeler açısından, Müthiş Osilatör, trendin şu anda daha aşağı yönlü olduğunu gösterdi. Ayı momentumu yükselmeye başladı ve bu da daha fazla düzeltmeye yol açabilir.

Chaikin Money Flow ayrıca, ekosistemden gelen paradan daha fazla paranın aktığı anlamına gelen düşüş eğilimi gösterdi.

VeChain UFC anlaşması için büyük ölçüde verimli ancak gelecek için bir gelişme ve şu anda tüm piyasada likidite eksikliği var. Bitcoin’in piyasada değer kaybetmesiyle birlikte VET yatırımcıları arasında da daha fazla dağılım var. Bu dalgalı piyasada birikim gerçekleşmiyor ve ortaklık duyuruları pek de gereksiz bir durum değil.

Güncel fiyat hareketlerini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın