%100’e Varan Artış Gelebilir: Analist Bu 2 Altcoin’de Ralliler Bekliyor!

  • Kripto topluluğu tarafından yakından takip edilen popüler bir analist, dijital varlık piyasaları başka bir panik satışı olayına tanık olurken, XRP ve Cosmos (ATOM) dahil olmak üzere bir avuç altcoin‘i nelerin beklediğini değerlendirerek, bazı altcoin’lerde pozitif fiyat hareketleri olacağını belirtti.

Rehber İçeriği

Litecoin (LTC)

Yatırımcının radarındaki bir diğer altcoin, eşler arası ödeme ağı Litecoin (LTC). Van de Poppe, kripto piyasalarındaki en son düzeltmeye rağmen Litecoin’in hala Bitcoin’e (LTC/BTC) karşı ralli başlatmaya hazır olduğuna inanıyor.

“Görünüşe göre eski coin’lerde bir devamlılığa şahit olacağız. LTC, [0.0028 BTC]’de kaldığı sürece, yolumuz oldukça açık olacak.”

Litecoin

Yazma sırasında parite, 0,0029 BTC (58,58 dolar) seviyesinde bulunuyor.

Tezos (XTZ)

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Van de Poppe’nin listesindeki bir sonraki altcoin ise, akıllı sözleşme platformu Tezos (XTZ). Van de Poppe, XTZ’nin 2,85 dolar seviyesindeki hedefine neredeyse yüzde 100’lük bir artış yaşaması için yükseliş momentumunu sürdürme şansına sahip olduğunu ve bunun için desteği 1,44 dolar seviyesinde tutması gerektiğine inandığını söyledi.

Tezos

Yazma sırasında XTZ, geçtiğimiz güne göre yaklaşık yüzde 7’lik bir düşüşle 1,53 dolar seviyesinde işlem görüyor.

XRP

Michaël van de Poppe, 627.100 Twitter takipçisine yedinci en büyük kripto varlığı olan XRP‘nin şu anda altcoin’in boğaları için oldukça uygun bir fiyat seviyesinde işlem gördüğünü söyledi.

“Piyasa geri düşerse, uzun vadeli işlemler için 0,335 dolara bakıyor olacağım.”

XRP

Yazma sırasında XRP, son 24 saat içerisinde yüzde 7’lik bir düşüşle 0,333 dolar seviyesinden el değiştiriyor.

Cosmos (ATOM)

Analistin listesindeki son kripto para birimi ise, ölçeklendirmek ve birlikte çalışabilir olmak için tasarlanmış bir blok zincir ekosistemi olan Cosmos (ATOM) bulunuyor. Van de Poppe, ATOM için ilk destek bölgesi olarak 13,30 doları, ardından 11,22 doları ve onun ardından ise 9,69 dolar seviyesini belirliyor.

Cosmos

Kripto piyasasını etkisi altına alan düşüş eğilimini takiben, ATOM son 24 saatte yaklaşık yüzde 10’luk bir düşüşle yazım sırasında 13,97 ABD doları karşılığında el değiştiriyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.