Haziran 16, 2024

Uzmanlar Büyük Kazançlar Sunabileceği İddia Edilen 5 Meme Coini Seçti


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Haziran, tarihsel olarak kripto piyasasına yükseliş dalgası getirmesiyle bilinen bir aydır. Bu nedenle, kripto piyasası son birkaç haftadır konsolidasyon içinde olsa da, ekonomist Henrik Zeberg de dahil olmak üzere en iyi piyasa uzmanları, büyük bir parabolik koşunun köşede olduğunu söyledi.

Sponsorlu içerik göndericisine göre meme coin piyasasının boğa sezonlarında Bitcoin ve diğer altcoinleri geride bırakma geçmişiyle, yatırımcılar bir kez daha en iyi meme coinleri arıyor. İçerik göndericisine göre, temel analizlere ve kendi düşüncelerine göre tahminlerde bulunuyor.

Analistlere Göre Tahmin Edilebilir 5 Meme Coin

Mem coin piyasası hızla büyümektedir ve bu nedenle yatırımcılara çok sayıda seçenek sunulmaktadır. Bununla birlikte, ünlü piyasa analistlerinin piyasa uyumluluğuna göre, aşağıdakiler tahmini meme coinler ne yapacak merak ediliyor.

  1. Angry Pepe Fork – meme coin alanında etkili olabilecek mi bilinmiyor, fayda, teşvik ve gelişmiş bir tokenomik sunduğu aktarılıyor.
  2. Shiba Inu – önümüzdeki birkaç ay içinde 5x fiyat pompasını sallamaya hazır olan pazar liderlerinden biri.
  3. Turbo – yapay zeka tarafından yaratılan ilk meme coin
  4. dogwifhat – 2024’ün bir başka inanılmaz fenomeni ve uzmanlar fiyatın yeniden yükseleceğini öngörüyor.
  5. Dog – Bitcoin blok zincirinde listelenen ilk meme coin milyonlarca kullanıcı edinme konusunda istekli.

Angry Pepe Fork (APORK)

Sponsorlu içerik göndericisine göre her yıl yüzlerce meme coin yaratılıyor, bunlar arasına giren yeni proje geleceği belirsiz olan Angry Pepe Fork (APORK) kripto piyasasına çıkabilecek mi bilinmiyor. Angry Pepe Fork, meme coin piyasasındaki bir dizi sorunu ele almak için oluşturuldu ve yatırımcıları yutturmaca yönünden işlevsellik ve teşvike yönlendirdiği iddia ediliyor. Başarılı olup olmayacağı belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

APORK’u bu yıl içerisinde başarılı olabilecek mi merak ediliyor.

  • Kazanmak İçin Fethet: Angry Pepe Fork’un en önemli özelliğidir ve kullanıcılarının zombi meme paralarını yenmek ve piyasadan kaldırmak için ücretsiz APORK paraları ve harika ödüller almalarını sağlar.
  • Staking: APORK, kapıların hemen dışında stake etme imkanı sunan birkaç meme coinden biridir. Bu özellik, ön satışının ikinci turunda tanıtılacak ve kullanıcıları bu zombi paraları yenmeye teşvik etmek için eklendi. APORK ayrıca, daha fazla zombi coin yenildikçe sunduğu APY’nin artması bakımından da türünün ilk örneğidir.

Fayda ve teşvikin yeni kombinasyonu, APORK’u başarılı yapabilecek mi bilinmiyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

  • Geliştirilmiş Tokenomik. Angry Pepe Fork’un bir diğer büyüleyici özelliği de yalnızca 1,9 milyar APORK tokenı çıkaran gelişmiş bir tokenomik sistem kullanmaya karar vermesidir. Diğer meme coinlerine kıyasla nispeten düşük arzı nedeniyle APORK’un değerinde daha büyük bir artış yaşanacağı tahmin edileceği aktarılıyor.

Shiba Inu (SHIB)

Piyasadaki en büyük ikinci meme coin olmasına rağmen SHIB, yılın başında tanık olunan meme coin piyasası rallisindeki konumunu belirleyemedi. Bununla birlikte, birçok analistin beklediği şey, bu statükonun değişmek üzere olabileceğidir, çünkü SHIB büyük bir fiyat artışı için ayarlanmıştır. Ünlü Bitcoin piyasası uzmanı Mags, Shibu Inu’nun yakında büyük bir fiyat rallisi için ayarlandığı görüşünü savunan kişilerden biri.

Bu nedenle, Mags tarafından verilen en son analize dayanarak, Shiba Inu tarafından yapılan son kırılma, yatırımcıların madeni parayı 0.00002200 $ ‘ın altında satın almak için yalnızca küçük bir fırsata sahip olacağı anlamına geliyor. Shiba Inu’nun fiyatı Eylül ayına kadar 5 kattan fazla artabilir ve bu nedenle SHIB, yüksek kâr oranı için yatırım yapılacak en iyi meme coinlerinden biridir.

Turbo (TURBO)

Turbo (TURBO), perde arkasında sessizce büyüyen yeni meme token’larından biridir. Son 30 gün içinde TURBO’nun fiyatı %400’den fazla arttı ve yılbaşından bugüne kadar 13 kat gibi çok etkileyici bir fiyat artışı yaşandı.

Analistler TURBO’nun yılın geri kalanında daha da yükseleceği konusunda iyimserler çünkü TURBO yapay zekâ tarafından yaratılan ilk memecoin. Eşsiz geçmişi TURBO’yu önümüzdeki boğa piyasasındaki en iyi memecoinlerden biri olarak konumlandırıyor, zira yıl bitmeden 5-10 kat daha yükselebilir.

dogwifhat (WIF)

dogwifhat (WIF), 2024’ün ilk yarısında üretilen meme coin titanlarından biridir. Dogwifhat, 20 kat fiyat pompalamasının ardından, Solana blok zincirindeki en büyük memecoin olarak Bonk’u geride bırakarak kendisini en iyi meme coin’lerden biri olarak kabul ettirdi.

İlk başarısından sonra bile dogwifhat, projenin büyümesini ilerletmek için güçlü ve ilgili bir topluluk oluşturmaya öncelik vermeye devam ediyor. WIF’in bu yıl yatırım yapılacak en iyi meme coinleri arasında seçilmesinin bir nedeni de budur. Son birkaç haftadır 3,2 $ aralığında konsolide olmasına rağmen, piyasa uzmanları WIF’in 7,5 $’a tırmanmadan önce 5 $’da yeni bir ATH belirleyebileceğini öne sürüyor.

Dog (RUNES)

Dog (RUNE), bu yılın en büyük kazananlarından biri olma potansiyeline sahip meme coin alanına yeni bir ektir. RUNE, Nisan ayında gönüllü bir airdrop programının parçası olarak piyasaya sürüldü ve Bitcoin ağı üzerine inşa edilen ilk meme coin olarak tanınıyor.

Ordinals’a göre Dog, meme coin devlerinin çoğundan daha fazla faydaya sahip ve milyonlarca insanı Bitcoin meme coin alanına getirme hedefi RUNE’a yaklaşan boğa piyasasında parlama şansı veriyor. Dog’un fiyatı lansmanından bu yana iki katına çıkmış olsa da, daha fazla insanın katılımı bu yıl 10 kata kadar kazanç sağlayabilir.

Sonuç

Sponsorlu içerik göndericisine göre yılın başlarında belirlenen yörüngeye göre, meme coin piyasası bu yılki boğa piyasasında aya çarpacak. Shiba Inu ve dogwifhat, önümüzdeki birkaç ay içinde yeni ATH’ler yaratacak gibi görünen büyük isimler. Aynı zamanda, Turbo, Dog ve geleceği belirsiz olan Angry Pepe Fork, kripto para piyasasında etkili olabilecek mi merak ediliyor.

İçerik göndericisine göre bununla birlikte, Angry Pepe Fork 2024 yılında etkisi nasıl olacak merak ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Angry Pepe Fork tokeni resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Angry Pepe Fork
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?