Uzman Borsacı Peter Brandt: Bitcoin’in Hedefi 100,000 Dolar

Lider kripto para birimi Bitcoin 10,000 dolar seviyesini geçmesinin ardından uzman borsacı Peter Brandt’ten ilgi çekici bir paylaşım geldi.

Bitcoin’in hedefinin 100 bin dolar olduğunu vurgulayan Brandt, “Bitcoin, 2010’a uzanan parabolik sürecin dördüncüsünü yaşıyor. Yaklaşık 45 yıllık borsa kariyerime bakarsak başka hiçbir piyasada bu şekilde logoritmik grafikte parabolik ilerlemedi. Bitcoin, dünyada benzeri olmayan bir piyasa.” cümlelerini kullandı. Brandt’ın grafiğine bakıcak olursak 2020 yılının ilk yarısını gösteriyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 2 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.

  • İsmail

    Yorum dan ziyade benim size bir sorum olacak.xrp de BTC gibi bir artış söz konusu mu acaba

    Cevap Yazın
    • İsmet KAÇMAZ

      Merhaba, şu anda Bitcoin'in artışından dolayı Xrp'de pek haraket görülmüyor. Cevap saatinde Xrp'nin fiyatı 0.45 dolar üzerinden alım satım işlemlerine devam ediyor ilerleyen günlerde veya zamanlarda haraket yönünü belli edecektir.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.