Uzman Bitcoin Verisine Dikkat Çekti: “Çılgın Günler Kapıda!”

Kripto para konulu InvestAnswers kanalının sunucusu yeni bir videoda, Bitcoin ‘in borsalardaki arzının düşmesi haricinde temel göstergelerin yükseldiğini belirtti.

Borsalardan büyük miktarlarda Bitcoin çıkışı, güçlü yatırımcıların en iyi dijital varlığı biriktirmesiyle yükseliş dönemine işaret edebilir.

InvestAnswers sunucusu, uzun vadeli sahip arzının arttığını ve şu anda bu kategoride yaklaşık 14,5 milyon BTC bulunduğunu belirtti.

Analist, Bitcoin’de 1 BTC’den fazla bakiyesi bulunan adreslerin 1 milyonu geçtiğine dikkat çekti. Bu veri 1 milyon ayrı yatırımcıyı temsil etmese de önemli bir detay veriyor. Analist mevcut dağılıma göre 1’den fazla BTC’ye sahip cüzdan sayısının 330.000’i geçemeyeceğini belirtti.

Ve son bir yıldan fazla süredir aktif olan arz, yine yukarı ve sağa doğru. Yani temeller son derece güçlü. Bitcoin’in fiyatı, bu grafikleri geleneksel durumlarla karşılaştırdığınızda burada tam olarak neler olup bittiğini yansıtacak seviyeyi henüz yakalayamadı.

Bitcoin bu yazı yazıldığı sırada 26.436 dolardan işlem görüyordu. Piyasa değerine göre en üst sıradaki kripto varlığı son 24 saat içinde %2,6’dan fazla değer kaybetti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.