Haziran 20, 2024

Uzman Analist, Temmuz Ayında Solana ETF’sinin Onaylanabileceğini Tahmin Ediyor; SOL Tarihi Kazançlar Görebilir


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre kripto alanı, çığır açan gelişmeler ve patlayıcı dalgalanmalar için verimli bir zemindir. Ethereum ETF’nin ardından Solana ağı, şu anda Solana ETF’ye sabitlenmiş olan piyasa uzmanlarının dikkatini çekti. Detaylı analizler, Solana ETF’nin Temmuz 2024’te gerçekleşmesinin muhtemel olduğunu ortaya koyuyor.

İçerik göndericisine göre gelişmekte olan bir proje olduğu iddia edilen geleceği belirsiz olan DTX Exchange, kripto para piyasasında etkili olabilecek mi merak ediliyor.

İçerik göndericisine göre Solana (SOL) potansiyel ETF onayının eşiğinde dururken, uzmanlar fiyatının yükselebileceğini tahmin ediyor.

Solana ETF’nin Önündeki Engeller: ETF Sonrası Solana Fiyat Tahmini

ETF onayı için başlıca adaylardan biri olmasına rağmen Solana’nın onay alabilmesi için bazı engelleri aşması gerekiyor. Düzenlenmiş bir vadeli işlem sözleşmesi piyasasının bulunmaması, Solana ETF’si için birincil engeldir. Solana, Ethereum ve Bitcoin’in aksine dönüm noktasına ulaşamadı.

Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu (CFTC) onayı, Solana ETF için bir başka engeldir. CFTC gelecekteki piyasaları denetler. Ayrıca SEC, Solana’yı bir menkul kıymet olarak sınıflandırarak ETF onayı alınmasında büyük bir engel oluşturmaktadır.

Bu engellere rağmen, piyasa uzmanları Solana ETF’nin Temmuz ayında gerçekleşmesini bekliyor. Onay, Solana ağı için büyük bir fiyat artışına neden olabilir. SOL tokenı onay sonrası 500$’a kadar yükselebileceği iddia ediliyor.

DTX Exchange Etkili Olacak mı?

Sponsorlu içerik göndericisine göre Solana (SOL) son teknoloji blok zinciri ve ETF onayıyla piyasayı sarsmaya hazırlanırken, geleceği belirsiz olan DTX Exchange (DTX) kripto para piyasasında oyuncu olabilecek mi merak ediliyor. Platform, gelişmiş blok zinciri entegrasyonu ve potansiyel avantajlarıyla kripto tüccarlarını şaşırtarak satış öncesi 2. aşamasında 700.000 doların üzerinde para topladığı iddia ediliyor. Geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Ekibine göret emel özelliği, ademi merkeziyetçilik ve güvenlik vizyonudur. Gözetimsiz bir cüzdan yaklaşımını benimseyen platform, yatırımcıların özel anahtarlarını ve dijital varlıklarını tamamen kontrol etmelerini sağlayabileceği iddia ediliyor. Fakat kesin değildir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

İçerik göndericisine göre DTX Exchange tokenları, sahiplerine birçok avantaj sunabileceği iddia ediliyor. Bu tokenlar, daha düşük işlem ücretleri ve premium özelliklere erişim sağlayarak işlem deneyimini daha uygun maliyetli ve ödüllendirici hale getirebileceği iddia ediliyor.

Solana ve DTX Exchange

Sponsorlu içerik göndericisine göre Solana gelecek vaat edebileceği aktarılıyor, fakat DTX Exchange kripto para piyasasında etkili olabilecek mi yoksa risklimi olacak bilinmiyor. Solana, modern gelişmeleri ve güçlü altyapısı nedeniyle cazip bir yatırımdır. Ekibine göre geleceği belirsiz DTX Exchange ise yaratıcı likidite çözümleri ile etkili olabileceği iddia ediliyor. Kesin değildir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

İddia edilene göre Solana (SOL) fiyatını 500$’a çıkarabilecek bir ETF onayına hazırlanırken, DTX Exchange ise kripto para piyasasında oyuncu olabilecek mi bilinmiyor.

Sonuç

İçerik göndericisine göre Solana ETF onayı alma konusunda bazı engellerle karşı karşıya olduğu aktarılıyor. Piyasa analistleri Solana ETF onayının Temmuz ayında bu engellerin aşılmasını bekliyor.

DTX Exchange tokeni incelemek için tıklayın.

DTX Telegram hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : DTX Exchange
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?