Haziran 16, 2024

Uzman Analist, Sonraki Boğa Trendi İçin Patlamaya Hazır Altcoin’leri Tahmin Ediyor


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre birçok altcoin, 2024 boğa koşusu ivme kazanırken güçlü sinyaller veriyor. Radara yakalanmayan bu kripto paralar yatırımcılar için önemli fırsatlar sunabileceği aktarılıyor. Son piyasa trendleri, diğerlerinin arasından sıyrılan birkaçını öne çıkarıyor. İçerik göndericisi bazı tahminlerde bulunuyor, bu kripto para birimleri etkili olabilecek mi merak ediliyor.

CYBRO Ön Satış: Bir DeFi Platformu Olmak İstiyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre CYBRO, özel token ön satışıyla kripto balinalarının dikkatini çektiği iddia ediliyor. Bu son teknoloji DeFi platformu, yatırımcılara her türlü piyasa koşulunda kazanç sağlama iddiasında bulunuyor. Fakat başarılı olup olmayacağı belirsizdir.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Ekibine göre, geleceği belirsiz olan CYBRO tokenlerinin her biri yalnızca 0,025 $ ön satış fiyatıyla kripto para piyasasının oyuncusu olabilecek mi merak konusu.

REKLAM

İçerik göndericisine göre CYBRO token sahipleri kazançlı stake ödülleri, özel airdroplar, satın alımlarda nakit para iadesi, düşük alım satım ve borç verme ücretleri ve platform içinde sağlam bir sigorta programından yararlanabileceği iddia ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Bu ön satış için mevcut toplam tokenlerin yalnızca %21’i ve halihazırda satılmış olan yaklaşık 25 milyon tokenle yatırımcılar tarafından takip edildiği aktarılıyor.

> CYBRO Tokeni resmi sitesinden incelemek için tıklayın <<<

Solana (SOL) Piyasa Duyarlılığı: İhtiyatlı Bir İyimserlik

Solana son zamanlarda kayda değer bir dalgalanma yaşadı. Kısa süreliğine düşüş yaşasa da temel destek seviyelerinin üzerinde kalmaya devam ediyor. Geçtiğimiz ay boyunca kademeli fiyat artışlarının gösterdiği mütevazı yükseliş potansiyeli ile piyasa duyarlılığı ihtiyatlı bir şekilde iyimser görünüyor. Coin’in altı ay boyunca gösterdiği güçlü büyüme, dayanıklılığını ve cazibesini ortaya koyuyor. Bununla birlikte, direnç seviyeleri çok uzakta olmadığından, piyasanın yönü daha geniş piyasa eğilimlerine ve yatırımcı güvenine bağlı olabilir.

Starknet Son Dalgalı Eğilimlerin Ortasında Karışık Sinyaller Gösteriyor

Starknet yükseliş ve düşüş sinyallerinin bir karışımını sergiliyor. Fiyat geçtiğimiz hafta ve ay keskin bir düşüş göstererek kısa vadeli satış baskısına işaret etti. Ancak, güçlü uzun vadeli kazançlar ilginin devam edeceğine işaret ediyor. Teknik göstergeler çeşitlilik gösteriyor ve piyasanın temkinli duruşunu yansıtıyor. İlgi devam eder ve kısa vadeli satışlar azalırsa, direnç seviyelerine doğru bir toparlanma görebiliriz.

Worldcoin Piyasadaki Belirsizliğin Ortasında Ayı Eğilimleri Yaşıyor

Worldcoin şu anda düşüş eğilimi içinde işlem görüyor ve son fiyat düşüşleri düşüş eğilimine işaret ediyor. Hareketli ortalamaları, uzun vadeli performansa kıyasla kısa vadeli zayıflık göstermektedir. RSI, ne aşırı alım ne de aşırı satım olmaksızın dengeli bir piyasaya işaret ediyor. Yine de, yüksek stokastik değer ihtiyatlı olunması gerektiğine işaret ediyor. Bu eğilimler, Worldcoin’in değerini daha da baskılayabilecek olan kripto piyasasındaki daha geniş şüpheciliği ve gerilemeleri yansıtmaktadır. Bu tür dinamikler, daha geniş piyasa duyarlılığında bir değişiklik olmadığı sürece benimsenmesini ve kullanılmasını engelleyebilir.

Notcoin, Piyasa Konsolidasyonunun Ortasında Güçlü Kısa Vadeli Kazançlar Gösteriyor

Notcoin, son dönemdeki piyasa konsolidasyonuna rağmen kısa vadede kayda değer kazançlar elde etti. Madeni para geçtiğimiz ay önemli ölçüde değer kazandı. Göstergeleri, direnç seviyelerine doğru ilerlediğini gösteriyor ve bu da yüksek ilgi ve olumlu duygulara işaret ediyor. Bununla birlikte, mevcut fiyat aralığı bir miktar ihtiyatı yansıtmaktadır. Genel olarak, piyasa duyarlılığı ihtiyatlı bir şekilde iyimser görünüyor. Notcoin dikkat çekmeye ve yatırım almaya devam edebilir, potansiyel olarak daha fazla piyasa gelişmesi beklenirken sürdürülebilir büyümeye yol açabilir.

Sonuç

SOL, STRK, WLD ve NOT büyüme gösterdi ancak kısa vadede sınırlı kazançlar görebilir. Öne çıkan fırsat, Blast blok zincirinin potansiyelinden yararlanan CYBRO projesinde yatmaktadır. İlk sürümünün 2024 yılının 2. çeyreğinde çıkması beklenen CYBRO, token ön satışı aracılığıyla erken yatırımcılara uygun giriş koşulları sunuyor. Bu da CYBRO’yu mevcut piyasa trendlerinden yararlanmak isteyenler için umut verici bir seçenek haline getiriyor.

Cybro tokenin resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Cybro
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?