Ünlü Yazardan, Bitcoin Ve Altcoinlerin Yıl Sonu Fiyat Tahmini

Ünlü yazar Mougayar,  Bitcoin, Ethereum ve diğer altcoinler hakkında yıl sonu fiyat tahmininde bulundu. Bu tahminini attığı bir tweet ile açıkladı.

Bitcoin, yaklaşık olarak son bir aydır, aynı fiyat düzleminde stabil bir hareket sergilerken ünlülerden de fiyat tahminleri gelmeye devam ediyor. Daha önce ki yıllara göre yapılan bu tahminlerin sayısı bir hayli arttı.

Mougayar ise fütürist bir yazar. The Business Blockchain, Promise, Practice and Application Next İnternet Technology kitaplarının yazarı. Mougayar bugüne kadar bir çok kripto para şirketinde de çalışmış bir isim. Bunların en önemlisi ise Ethereum İçin yapmış olduğu danışmanlık diyebiliriz. Geleceğe dair bir çok fikri olan Mougayar bu sefer de tahminlerini kripto paralar için kullandı.

İşte Mougayar’ın kripto paraların fiyatları için yıl sonu tahminleri:

Bitcoin: 25.000$

Ethereum: 1000$

ETC: 50$

ATOM: 20$

BNB: 50$

DOT: 250$

EOS: 7$

Mougayar kripto paraların yıl sonunda toplam değerinin 750 milyar dolar olacağını belirtiyor. Bunun yanında ise Bitcoin’in piyasa hâkimiyetinde ciddi bir düşüş yaşanacağını söylüyor. Şu an %70 civarında olan Bitcoin hakimiyeti Mougayar’a göre yıl sonunda %55’e gerileyecek.

Kripto paraların toplam piyasa değeri şu an için yaklaşık olarak 270 milyar dolar seviyesine. Bu tahminlerin doğru çıkması için piyasanın üç katı büyümesi gerekiyor. Bekleyip göreceğiz…

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.