Ünlü Yazardan, Bitcoin Ve Altcoinlerin Yıl Sonu Fiyat Tahmini

0

Ünlü yazar Mougayar,  Bitcoin, Ethereum ve diğer altcoinler hakkında yıl sonu fiyat tahmininde bulundu. Bu tahminini attığı bir tweet ile açıkladı.

Bitcoin, yaklaşık olarak son bir aydır, aynı fiyat düzleminde stabil bir hareket sergilerken ünlülerden de fiyat tahminleri gelmeye devam ediyor. Daha önce ki yıllara göre yapılan bu tahminlerin sayısı bir hayli arttı.

Mougayar ise fütürist bir yazar. The Business Blockchain, Promise, Practice and Application Next İnternet Technology kitaplarının yazarı. Mougayar bugüne kadar bir çok kripto para şirketinde de çalışmış bir isim. Bunların en önemlisi ise Ethereum İçin yapmış olduğu danışmanlık diyebiliriz. Geleceğe dair bir çok fikri olan Mougayar bu sefer de tahminlerini kripto paralar için kullandı.

İşte Mougayar’ın kripto paraların fiyatları için yıl sonu tahminleri:

Bitcoin: 25.000$

Ethereum: 1000$

ETC: 50$

ATOM: 20$

BNB: 50$

DOT: 250$

EOS: 7$

Mougayar kripto paraların yıl sonunda toplam değerinin 750 milyar dolar olacağını belirtiyor. Bunun yanında ise Bitcoin’in piyasa hâkimiyetinde ciddi bir düşüş yaşanacağını söylüyor. Şu an %70 civarında olan Bitcoin hakimiyeti Mougayar’a göre yıl sonunda %55’e gerileyecek.

Kripto paraların toplam piyasa değeri şu an için yaklaşık olarak 270 milyar dolar seviyesine. Bu tahminlerin doğru çıkması için piyasanın üç katı büyümesi gerekiyor. Bekleyip göreceğiz…

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın