Ünlü Yazar Robert Kiyosaki: BTC 1100 Doları Test Edebilir!”

“Zengin Baba, Fakir Baba” kitabının yazarı Robert Kiyosaki, yakın gelecek için Bitcoin planlarını paylaştı:

Finansal okuryazarlık alanında en çok satan kitaplardan birisi olan “Zengin Baba, Fakir Baba” yazarı ve tanınmış bir Bitcoin, emlak yatırımcısı olan Robert Kiyosaki, yakın gelecekte BTC fiyatıyla ilgili yeni tahminini dile getirmek ve paylaşmak için bir Tweet paylaştı.

Bitcoin’in 1.100 Doları Test Etmesini Bekliyorum

Robert Kiyosaki, kazananların hatalarından ders çıkardığını söyleyerek “kazananlar ve kaybedenler” hakkında bir tweet paylaştı. Bu nedenle, öncü kripto para birimi Bitcoin’in daha da düşmesini bekleyerek, “Bitcoin’in 1.100 doları test etmesini bekliyorum” yorumunu paylaştı.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, nundan sonra BTC toparlanırsa daha fazlasını satın alacağını da belirten yazar. Ancak dipten satın almak için başka seçenekte “kaybedenler” dediği “kağıt ellerin” teslim olmasını beklemek olduğunu dile getirdi.

500 milyondan fazla takipçisi olan Twitter kullanıcısı analist Kaleo, Kiyosaki’ye bu yılın başlarında, Mayıs ayında Fed’in tarihi bir faiz artırımı uygulaması sonrasında Bitcoin’in dip fiyatının 17.000 dolar seviyesinde yatıyor olabileceğin inandığı tweetini hatırlattı.

Kiyosaki, aynı zamanda, 20 Mayıs’ta, Twitter sayfasında Bitcoin’in 9.000 doların altına düşebileceğini kabul ettiğini, ancak “Fed ve Hazine yozlaşmış kuruluşlar” olduğu için hala yükselişini sürdürdüğünü paylaşmıştı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U.Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.