Ünlü Yatırımcıdan Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin Yorumu!

0

Ünlü yatırımcı Stanley Druckenmiller, The Hustle tarafından yapılan son röportajda Dogecoin (DOGE) hakkında “tarihteki en çılgın para politikası” olduğunu belirtti. Druckenmiller, Bitcoin, Ethereum hakkında da düşüncelerini belirtti.

Yatırımcıdan Dogecoin Yorumu

Ünlü yatırımcı, röportajında 2013 yılında şaka olarak çıkartılan Dogecoin, kripto para birimini çevrelen gelişmeleri takip etmediğini belirtti. Ayrıca şu ifadeyi de vurguladı:

“Doge yokmuş gibi davranmaya çalışıyorum. O kadar az düşünüyorum ki, yükseldiğinde beni bile rahatsız etmiyor.”

Druckenmiller konuşmasının devamında:

“Dogecoin, tıpkı NFT’ler gibi. Tarihteki en çılgın para politikasının bir tezahürü. Sanırım arzda bir sınır olmadığı için, şu anda Dogecoin’in faydasını gerçekten görmemekteyim. Dogecoin sadece ‘Büyük Aptal Teorisinde’ para olarak sayılabilir”

Bitcoin ve Ethereum Yorumu

Ünlü yatırımcı Bitcoin hakkında ise

“Kârımı aldım, ama bir kısmını tutuyorum. Ama sevemedim. 68 yaşında bir dinozorum ama BTC hareket etmeye başladığında ve kurumlar bu alana katılmaya başladığında yaşlı filin anahtar deliğinden geçmeye çalıştığını görebildim – fakat sığamazlar.”

Ethereum hakkında ise Druckenmiller şu ifadeleri kullandı:

“Pozisyonunu koruyup koruyamayacağı konusunda şüpheliyim. Bana Facebook’tan önceki platform olan MySpace’i anımsatıyor. Hatta daha iyi benzetme yapayım, Google’dan önceki Yahoo. Google, Yahoo’dan çok daha hızlı değildi, ama olması da gerekmiyordu. Biraz hızlı olması yetti.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın