Ünlü Uzmandan Bitcoin Uyarısı

Ünlü Uzmandan Bitcoin Uyarısı

YouTube’da Kanalfinans adlı kanalda, finans alanında videolar yayınlayan ünlü analist Tunç Şatıroğlu Bitcoin yatırımcılarını uyardı.

Son videosunda Bitcoin hakkında konuşan Tunç Şatıroğlu Bitcoin’in aşağı yönlü hareketinin devam edeceğini söyledi. Bitcoin‘in şu anda desteğe tutunduğunu söyleyen Şatıroğlu, bu tutunmanın fazla sürmeyeceğini belirtti.

Analistin değerlendirmeleri şu şekilde:

“Bitcoin dünkü düşüşün ardından aşırı satış bölgesine girdi. Fiyat bir miktar buralarda konsolide olabilir fakat ondan sonra düşmeye devam edecektir ve 23.60 fibonacci bölgesine, yani 7070 seviyesine doğru da gidecektir. Burada bir düşüş var. Düşen bıçak tutulmaz. Elinizde yoksa almak için acele etmeyin. Bu çok daha aşağılara gidebilir. Ben 7070 dolara kadar gitmesini bekliyorum. Belki bir ihtimalle 7070’e gitmeyerek 7630 gibi bir yerden dönebilir ama burada artık ciddi düşüşler gelmesi sürpriz olmaz.”

Bitcoin’in fiyat geleceği belirsiz olsa da bir çok analist ve uzmana göre yakın zamanda bir düşüş dalgası daha Bitcoin’i vurabilir.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.