Ünlü Trader, XRP ve Bu Altcoin’ler İçin Hedeflerini Açıkladı!

Yaygın olarak takip edilen kripto analisti Michaël van de Poppe, piyasa değerine göre en iyi 100 arasında bulunun birkaç altcoin hakkında görüşlerini sundu.

Van de Poppe, XRP ile başlayarak, 614.800 Twitter takipçisine, altcoin’in daha yükseğe çıkabilmesi için mevcut 0.33 dolarlık direnç seviyesini desteğe çevirmesi gerektiğini söyledi.

“XRP

Daha iyi görünmeye başlıyor, ancak devam etmek için 0.33 dolardaki direnci desteğe çevirmesi gerekiyor.

O zaman, bence 0.43 dolar bile mümkün.”

XRP, yazı yazılırken 0.34 dolardan işlem görüyor.

Analistin takip ettiği bir diğer altcoin Ethereum (ETH) ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC). Van de Poppe, MATIC’in mevcut fiyattan %20’nin üzerinde yükselme potansiyeline sahip olduğunu düşünüyor.

“MATIC Buradan 0.65 dolara devam etmesini bekliyorum ve oldukça iyi görünüyor.”

Polygon, yazı yazılırken 0.56 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Kripto trader’ı, Cardano’nun (ADA) ise 0.48 dolar seviyesine ulaştığında yükselebileceğini tahmin ediyor.

“ADA partisinin tetikleyicisi 0.48 dolar. O zamana kadar, destekte dinlenir.”

Cardano yazı yazılırken 0.46 dolardan işlem görüyor.

Kripto trader’ı, analizini Fantom (FTM) ile tamamlıyor. Van de Poppe, FTM’nin yükseliş trendine devam etmesini ve muhtemelen mevcut seviyesinden %60’ın üzerine yükseliş yaşamasını bekliyor.

“FTM, bunun buradan devam etmesini bekliyorum. Muhtemelen 0.44-0.53 dolara ilerliyor.”  

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.