Ünlü Trader, Bu 5 Altcoin’i Yakından Takip Ediyor: Yeni Fiyat Rekorları Gelebilir!

0

Geniş çapta takip edilen bir kripto stratejisti ve trader’ı, Solana ve diğer dört altcoin’in, tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmaya hazır olduğunu iddia ediyor.

Ünlü trader Smart Contracter, akıllı sözleşme platformu Solana’nın tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkma yolunda başka bir patlayıcı fiyat artışına hazırlandığını düşünüyor.

“SOL’da tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) gidelim. 300 dolar geliyor.”

Smart Contracter’ın tahmini, yılın başında yaklaşık 50 dolar’dan işlem gören ve sonrasında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 691 dolar’a yükselen Binance Coin ile ilişkili. Trader Solana’nın; BNB’nin ayak izlerini takip edebileceğini düşünüyor.

“SOL, BNB’nin sahip olduğu ralliyi takip ederse, 900 dolar’a kadar çıkabilir.”

Trader’ın radarındaki bir diğer kripto para ise Ethereum rakibi Avalanche (AVAX): düzeltme aşamasını bitirdikten sonra büyük bir hamle yapmaya hazır olduğunu söylüyor.

“Yeterince uzun süre zayıf bir dönem geçirdiğinden ve tüm odak yeniden SOL’a döndüğünden, bu ATH koşusu olmalı. Buradan 100 dolar veya %130’larının oldukça kolay olması gerektiğini tahmin ediyorum.”

Trader’ın takip ettiği bir diğer kripto ise Synthetix Network Token (SNX). Smart Contracter’a göre, SNX birikim aşamasını tamamlamak üzere ve yükseliş trendini başlatmaya hazır.

“Ayrıca SNX’in dibe vurduğunu ve buradan ATH’ye gideceğini düşünüyorum.”

Kripto analisti, dalgalar halinde ortaya çıkan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden teknik analiz Elliott Wave teorisine güveniyor. Teoriye göre, bir boğa döngüsü beş farklı dalgadan geçer. Smart Contracter’ın beş dalga sayısına dayalı olarak, SNX 35 dolar’a kadar yükselebilir.

Kripto stratejistlerinin son seçimlerine gelince, Smart Contracter, merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yönetim token’ı olan Curve’u (CRV) izliyor. Kripto analistine göre, CRV  dolar, Bitcoin ve Ethereum karşısında değerini ikiye katlamaya hazır.


Trader’ın listesindeki son coin, düşüş eğilimini tersine çevirmeye ve 2.50 dolar’a kadar tırmanmaya hazır olduğunu söylediği blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC).

“Teyit etmek için daha düşük zaman dilimlerine ihtiyaç var, ancak muhtemelen, büyük olasılıkla, en dip nokta buydu.” 

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın