Ünlü Kripto Borsasından Üç Yeni Metaverse Coin Listelemesi!

Popüler Japon kripto para borsası Bitbank, üç yeni listeleme duyurusu yaptı. Listelemelerin üç önemli metaverse coin olması dikkat çekti. İşte yatırımcıların yakından takip etmesi gereken listelemenin detayları.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Bitbank, Apecoin (APE), Gala (GALA) ve Chiliz (CHZ) varlıklarının listelendiği anlamına geliyor. APE ve GALA’nın daha önce herhangi bir Japon borsası tarafından listelenmediğini altını çizmek gerekir. Platform üç yeni listelemeyle birlikte 27 farklı kripto para birimini listeledi. Bu sayı birçok borsaya kıyasla az gibi gelse de Japonya’nın en çok varlık listelemesine sahip borsası unvanına yetti.

ApeCoin, popüler bir NFT koleksiyonu olan Bored Ape Yacht Club (BAYC) topluluğunu desteklemek için tasarlandı. Token, ApeCoin DAO içinde yönetişim oylamasının yanı sıra ekosistemi içindeki ödemeler ve oyunlara, etkinliklere ve hizmetlere erişim için kullanılmaktadır.

GALA, dünyanın en büyük merkezi olmayan oyun platformunu inşa eden Gala ekosisteminin yardımcı token’ıdır. Gala Oyunları içerisinde dijital ürün ticareti yapmak ve oyun içi öğeler satın almak için kullanılabilir. GALA’ya sahip olmak oyunculara oyun içi ödüller ve avantajlar da sağlar.

Chiliz, spor kulüpleri ve taraftarları arasında kripto para birimleri kullanarak etkileşimleri teşvik etmeye odaklanan bir projedir. Token, taraftar oylaması, ürün satın alma ve Chiliz platformundaki spor takımları ve eğlence şirketleriyle etkileşim kurmak için kullanılabilir.

Bitbank ayrıca, oyun odaklı bir blok zinciri olan Oasis’i (OAS) ekleyeceğini duyurmuştu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : AZCoin News


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.