Ünlü Ekonomist: Bu Altcoin Sıradaki Kripto Devi Olabilir!

  • Makro uzmanı ve eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, Ethereum (ETH) rakibi bir altcoin’in sonraki boğa koşusunda diğer kripto para birimlerini gölgede bırakabileceğini söylüyor.

Pal, yakın tarihli bir soru cevap oturumunda, Ethereum’un en büyük rakiplerinden bazılarının, piyasalar eninde sonunda tekrar toparlandığında artacak olan kripto benimsemesinden büyük miktarda fayda sağlayacağını söyledi.

“Kripto benimsenmesi büyümeye devam ettikçe, bu benimsenme ETH’den sıyrılıp Solana, Avalanche ve bir dizi başka protokole doğru akıyor. Bu yüzden bence ETH’nin başı çekeceğini, ardından yeni bir boğa piyasasına başlarken ise bu varlıkların ETH’nin arkasından gelmeye başladığını göreceğiz. Genellikle işler bu şekilde yürüyor.”

Solana (SOL)

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Pal, rekabet eden katman-1’lerin 2020 ile 2021’in sonlarında Ethereum’un yaptığı gibi performans göstereceğini tahmin ediyor ve en yakından izlenmesi gereken altcoin olarak bahislerini Solana’ya (SOL) koyuyor.

Solana

“Bu seferki bu katman-1’lerin birçoğunun son döngüde ETH’ye benzer bir şekilde hareket edeceğini düşünüyorum. Sonunda çok büyük baskın zincirler haline gelecekler. Hangileri? gerçekten bilmiyorum. Benim param gerçekten Solana üzerinde, ama bunlardan herhangi biri olabilir… Solana, buna diğerlerinden daha fazla pay ayırdım, ama bunların hepsini yakından izliyorum ve ne olacağını görmek için bekliyorum. “

Real Vision kurucusu ayrıca, potansiyel olarak yükseliş bir kurulum oluşturduğuna inandığı Ethereum çiftinde (ETH/SOL) Solana ile ilgilendiğini belirtti.

Ünlü ekonomist, en son maksimum ve minimum fiyatları önceki dönemin fiyatıyla karşılaştırarak bir varlığın yön eğilimini tespit etmeyi amaçlayan DeMark göstergesinin, SOL/ETH için birden fazla zaman diliminde yükselişte olduğunu iddia ediyor.

“Ayrıca Solana/ETH cross’unda teknik olarak mükemmel bir aylık, günlük ve haftalık bir DeMark kurulumum var. Açık olmak gerekirse, ETH’mi Solana’ya çevireceğime dair bahse girmeye henüz hazır değilim, ama biraz SOL’um var. Ancak ‘Bakalım bu işe yarar mı’ demek için bunu gözlemliyorum, çünkü bu insanların gerçekten beklemediği bir anlatı olurdu…”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.