Ünlü Boksör Kendi Kripto Parasını Çıkarıyor!

Filipin Boks Şampiyonu Manny Pacquiao Kendi Kripto Parasını Piyasaya Sürdü

Filipin boks şampiyonu ve ünlü Manny Pacquiao kendi kripto para birimini oluşturdu.

Güney Çin Sabah Postası 1 Eylül’de Filipinli boksörün siyasete döndüğünü ve şarkıcının Liverpool ve İngiltere’li eski futbol yıldızı Michael Owen ve Şeyh Khaled bin Zayed el-Nahyan gibi özel yatırımcıların maddi desteğiyle kendi token’ını oluşturduğunu bildirdi.

Singapur merkezli Global Kripto Para Borsasında Listelenme

Pac token, Singapur’un Global Kripto Teklif Alma Borsası’nda (GCOX) yer alacak ve hayranlarının ürün satın alması ve sosyal medya aracılığıyla onunla etkileşime geçmesi için önünü açacak.

GCOX Kurucusu ve CEO’su Jeffrey Lin, tokenınla sadece para toplamak değil, bir ekosistem inşa etmek istediğini de belirtti. Halen Dünya Boks Birliği ağırlığına sahip olan Pacquiao, ilk olarak Haziran 2016’da Filipinler’de senatör olarak göreve başladı.

Daha önce bilindiği üzere, Amerikalı şarkıcı-söz yazarı Jason Derulo da platformda kendi kripto para birimini başlatmayı planlıyor. GCOX’in baş iletişim sorumlusu Evan Ngow:

“GCOX’de çok çeşitli, çok yetenekli bir yıldız dizisi oluşturmaya kararlıyız ve Jason, kesinlikle saflarımıza katılan son müzisyen olmayacak” dedi.

GCOX, teknolojisinin Acclaim blockchain’e kurulduğunu ve kariyerlerinde farklı noktalardaki ünlülerden faydalanmak için tasarlandığını belirtti.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.