Ünlü Bitcoin Destekçisinden Büyük İddia!

Max Keizer son zamanlarda Rusya ve Çin’in rezervlerine Bitcoin ekleyebileceği gibi çılgın bir teori ortaya attı. Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımla bu iddiasını açıkladı.

Keizer, 2011’den beri ilk kripto para birimini tanıtan en eski Bitcoin uygulayıcılarından biridir. BTC’nin on yılın en büyük hikayesi olabileceğini doğru bir şekilde tahmin etti.

Ayrıca, Dolar’ın, hiçbir şey tarafından desteklenmeyen değersiz kağıt parçası olduğunu belirtmek için 10 Dolar’lık banknotu parçalayan sadık bir ABD Doları eleştirmeni.

Eski borsacı yakın zamanda BTC’nin 400.000 Dolar değerinde olabileceğini tahmin etti. Bu fiyat hedefi deli gibi görünse de, 2011 yılına ilişkin tahminleri gerçekleşti.

Bununla birlikte, son teorisi son derece imkansız gibi görünüyor. Bitcoin, 2013’ten beri Çin’de yasaklandı. Komünist devlet, Ekim 2019’da Xi Jinping’in Blockchain’i benimsemesinden sonra bile yasallaşmadı.

Bu arada Rusya da bir kripto merkezi olmaktan çok uzak. Bank of Russia’daki (BoR) hukuk departmanına öncülük eden Alexey Guznov, kripto para ticareti ve ihracını yasallaştırmaya karşı çıktı. Ancak, kripto para birimlerine sahip olmanın yasaklanmayacağını vurguladı.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.