Ünlü Bitcoin Destekçisinden Büyük İddia!

0
358

Max Keizer son zamanlarda Rusya ve Çin’in rezervlerine Bitcoin ekleyebileceği gibi çılgın bir teori ortaya attı. Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımla bu iddiasını açıkladı.

Keizer, 2011’den beri ilk kripto para birimini tanıtan en eski Bitcoin uygulayıcılarından biridir. BTC’nin on yılın en büyük hikayesi olabileceğini doğru bir şekilde tahmin etti.

Ayrıca, Dolar’ın, hiçbir şey tarafından desteklenmeyen değersiz kağıt parçası olduğunu belirtmek için 10 Dolar’lık banknotu parçalayan sadık bir ABD Doları eleştirmeni.

Eski borsacı yakın zamanda BTC’nin 400.000 Dolar değerinde olabileceğini tahmin etti. Bu fiyat hedefi deli gibi görünse de, 2011 yılına ilişkin tahminleri gerçekleşti.

Bununla birlikte, son teorisi son derece imkansız gibi görünüyor. Bitcoin, 2013’ten beri Çin’de yasaklandı. Komünist devlet, Ekim 2019’da Xi Jinping’in Blockchain’i benimsemesinden sonra bile yasallaşmadı.

Bu arada Rusya da bir kripto merkezi olmaktan çok uzak. Bank of Russia’daki (BoR) hukuk departmanına öncülük eden Alexey Guznov, kripto para ticareti ve ihracını yasallaştırmaya karşı çıktı. Ancak, kripto para birimlerine sahip olmanın yasaklanmayacağını vurguladı.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın