Mart 18, 2020

Ünlü Analistten Kripto Para Yatırımcılarına Uyarı!

Kripto paraların kötü bir dönemden geçtiğini söylemek yanlış olmaz. Bunun yanında pekçok uzmanda bu süre içerisinde tahminlerini paylaşmaya devam ediyor. Kripto sektörünün çok yakından takip ettiği Willy Woo ise herhangi bir tahmin yapmadan önce insanları Bitcoin’in mevcut durumuna karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı. Mevcut durumu ekosistemin tanımadığı bir durum olarak nitelendiriyor ve bu nedenle tahminde bulunmanın zor olduğunu düşünüyor.

İki hafta içinde, Bitcoin ve piyasadaki diğer kripto varlıkları neredeyse %50 değer kaybetti, ancak piyasadaki bazı uzmanlar hala Bitcoin’in yıl sonundan önce kârlı olacağı konusunda iyimserler. Willy Woo ise Bitcoin’in bir makro ayı sezonunda olduğunu söyleyerek durumu ele aldı.

Ünlü analist, Bitcoin’in makro ayı piyasasında nasıl davrandığına dair hiçbir veriye sahip olmadığımızı, bu nedenle tahmin etmenin zor olacağını söyledi. Bitcoin’in finans piyasasına girmesinden bu yana, buna benzer bir durum görülmediğini açıkladı. Sadece makro boğa piyasamız olduğunu iddia etti.

Önde gelen kripto varlıklara dair beklentiler ile ilgili ihtiyatlı ve tedbirli olunması konusunda tüm uyarıları yaparken, Willy Woo “bilinen bilinmeyeni” yaşadığımızı söyledi.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.