Ünlü Analistten Dikkat Çekici Tahmin, Bitcoin’in Piyasa Değeri 1 Trilyon Dolar Olacak

0

Lider kripto para Bitcoin için dikkat çekiçi piyasa fiyat tahmini.

Ekonomist Willy Woo, Bitcoin’in mevcut yapısıyla 1 trilyon dolarlık piyasa fiyat değerine ulaşması için yoluna düzgün bir şekilde devam ettiğini dile getirdi.

Coinist Podcast’ine röportaj veren Will Woo, kripto paralar ile eski görüşlerine sadık kalarak gelecekle ilgili bazı yorumlarda bulundu.

Eknomist Will Woo 2013 yılında Bitcoin’in piyasa değeri 2025 yılına kadar 1 trilyon dolar olacağını öngörmüştü. Bu görüşünden sonra Bitcoin’de haraketlilik yaşandı ve piyasa değeri 200 dolardan 20.000 dolar seviyelerine kadar çıkmayı başardı.

Lider kripto para birimi Bitcoin’in toplam piyasa değeri 203 milyar dolar ve tüm kripto para piyasasının %62,3’ünü oluşturuyor.

Woo bu açıklamasıyla birlikte, şu açıklamada da bulundu:

“Görüşüme göre bugünkü döngüler bizi 1 trilyon dolarlık piyasa değerine çıkartacak ve bir sonraki döngüde ise Bitcoin altının piyasa değerini geçecek.”

İnternetin İlk Parası

Ayrıca Woo, Bitcoin’i internetin ilk dijital parası olarak tanımlamakta ve şu yorumda bulunuyor:

Geleneksel finans şirketleri Bitcoin’in bir balon olduğu dile getiriyor, teknoloji uzmanları ise “karmaşa” olduğunu dile getiriyor. Tarihin öğrencileri ise Bitcoin’e “dijital çağın şafağı” diyecekler.

Kaynak: Bitcoinist

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın